Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TOP MODEL

Polecane | Programy |
TOP MODEL
TOP MODEL  Foto: TVN

EMISJA w ITVN: od 1 września, środy, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

"Top Model" powraca na antenę TVN. Premiera 10. serii najlepszego modowego programu w Polsce już 1 września. Zobacz zapowiedź reality show!
TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN
TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN
TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN

"Top Model" już od 10 lat tworzy historię wielkiej mody w Polsce. Przed nami premiera jubileuszowego sezonu. Powraca niezawodne jury w składzie: Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. Osoby, które wezmą udział w reality show mogą spełnić swoje marzenia, spotkać się z polskimi i światowymi projektantami, modelkami i modelami oraz redaktorami pism modowych. Program pozwala zdobyć nowe doświadczenia, inspiruje, pokazuje, jak wygląda świat mody od kulis. Ekstremalne zadania, sesje zdjęciowe w trudnych warunkach, to wielkie wyzwania, które jurorzy przygotowali dla uczestników jubileuszowej edycji programu "Top Model". Komu uda się pokonać przeciwników i dotrzeć do finału?

W realizacji poszczególnych zadań pomogą zaproszeni goście, a wśród nich między innymi postacie ze świata rozrywki: Małgorzata SochaJoanna KoroniewskaRalph KaminskiEwa FarnaRobert KupiszMichał KoterskiJulia KamińskaJan i Lenka KlimentowieWersow oraz światowej sławy top modele: Julia BanaśMarta DyksDominik SadochMaddie Kulicka. Swoim doświadczeniem podzielą się również najbardziej barwni uczestnicy wszystkich dotychczasowych edycji "Top Model".

Premiera 1. odcinka nowego sezonu "Top Model" już 1 września na antenie ITVN i platformie Player.pl

DZIEŃ DOBRY TVN
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY TVN

tvnpix