Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TATA W TARAPATACH

Polecane | Programy |
TATA W TARAPATACH
TATA W TARAPATACH  Foto: TVN

Mama wyjeżdża na trzy dni. Tata zostaje w domu z dziećmi i przejmuje wszystkie obowiązki. Jak sobie poradzi? Wpadnie w tarapaty czy wprost przeciwnie? Co na to wszystko powie mama obserwująca jego starania podczas swojej nieobecności? Przedstawiamy nowy sezon programu „Tata w tarapatach”! Premierowe odcinki w każdą niedzielę o 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:50 (CST – Chicago), 22:50 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

W każdej rodzinie podział obowiązków wygląda inaczej. W niektórych domach nadal większość z nich należy do kobiet. Są też takie, w których pałeczkę przejmują mężczyźni. Jedno jest pewne! Łatwiej radzić sobie z codziennym życiem wspólnie, niż w pojedynkę! Co stanie się, kiedy mama wyjedzie z domu na całe trzy dni? Jak ojciec poradzi sobie z ogarnianiem dzieci i całej reszty? Czy uda mu się wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiła dla niego partnerka? Nie można zapomnieć też o drugiej stronie, która na bieżąco będzie śledziła to, co dzieje się w domu. I to razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! To właśnie tu emocje nieraz sięgną zenitu. Będzie dużo nerwów, ale też śmiechu i łez wzruszenia.

PATENT NA DOM
Następny artykuł:

PATENT NA DOM

tvnpix