Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZPITAL

Polecane | Programy |
SZPITAL
SZPITAL  Foto: TVN

SZPITAL

Program, Polska, rok produkcji: 2019

 

Jeden z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych, który od lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Tej jesieni zespół ordynatora Piotra Wójtowicza zmierzy się z najróżniejszymi przypadkami medycznymi, ale przede wszystkim będzie walczył o dobro pacjentów.Zapraszamy na nowe odcinki „Szpitala” do ITVN już we wrześniu, od poniedziałku do piątku o 17:30 (CET – Berlin, Paryż), 17:20 (CST – Chicago), 18:20 (EST – Nowy Jork, Toronto)

SZPITALSZPITAL
Foto: TVN

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Szpitala” na SOR trafi 15-latka, która spadła z mostu, robiąc sobie selfie. Dziewczyna jest szkolną gwiazdą, a dla popularności i przyciągnięcia uwagi rówieśników jest w stanie zrobić wszystko. W szpitalu postanawia zrobić szokujące zdjęcia z bardzo chorymi pacjentami, by jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie w sieci. Jakie konsekwencje będzie miało zachowanie nastolatki?

W nowej serii nie zabraknie też rodzinnych dramatów z medycyną w tle. Rozwiedzeni rodzice małej pacjentki nie potrafią ułożyć sobie relacji po rozstaniu, a ich konflikt omal nie doprowadzi do tragedii. Okaże się też, że bez względu na to, ile lat mają dzieci, rodzice zawsze chcą mieć wpływ na ich życie. Pacjentem szpitala zostanie 58-latek, który spadł ze schodów, bo śpieszył się wraz z żoną na spotkanie z córką. Dziewczyna wróciła z dalekiej podróży wraz z nowym mężem. Czy pacjent będzie potrafił zaakceptować wybór córki i jej plan na życie?

 

Więcej na www.itvn.pl

SZKOŁA
Następny artykuł:

SZKOŁA

tvnpix