Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZPITAL

Polecane | Seriale |
SZPITAL
SZPITAL  Wideo: TVN

SZPITAL

Serial, Polska, rok produkcji: 2019

Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i często trudne przypadki wymagające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. Zespół lekarzy z ordynatorem Piotrem Wójtowiczem na czele robi wszystko, żeby pomóc poszkodowanym. W „Szpitalu” pacjenci mierzą się nie tylko z chorobami, ale również z trudnymi sytuacjami życiowymi. Jakie historie zaskoczą widzów w nowym sezonie? Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku, od 25 stycznia, o godzinie 17.30 (CET – Berlin, Paryż), 17.20 (CST – Chicago), 18.20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

W nowym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, kiedy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Podczas dyskoteki jeden z klasowych chuliganów rozpylił gaz paraliżujący. Część dzieci ma jedynie podrażnione oczy, ale u niektórych występują też poważniejsze objawy. Czy szybka i profesjonalna reakcja lekarzy pozwoli zapobiec tragedii?

Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z poruszającą historią ciężarnej samotnej matki. Kobieta została pobita przez 16-letniego syna, który najprawdopodobniej wymaga pomocy psychologicznej. Sprawa komplikuje się, kiedy nastolatek brutalnie atakuje ją na oddziale…

SOR to także miejsce, w którym dochodzi do zaskakujących wydarzeń. Jednym z nich może być historia mężczyzny, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy. Jak do tego doszło? Odpowiedź już wiosną w jednym z odcinków „Szpitala”!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

SZKOŁA
Następny artykuł:

SZKOŁA

tvnpix