Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZPILKI W STOGU SIANA

Seriale |
SZPILKI W STOGU SIANA
SZPILKI W STOGU SIANA  Foto: Sas Newen Distribution

SZPILKI W STOGU SIANA

W niedzielę 29 lipca o godzinie 12.30 (CET - Berlin, Paryż), 11.20 (CDT – Chicago) i 12.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto) zapraszamy na serial obyczajowy „Szpilki w stogu siana” opowiadający historię czterech kobiet oraz wielkiego domu, otrzymanego w spadku, w którym bohaterki będą rozwijać własny biznes. Jak szybko uda im się osiągnąć sukces? Odpowiedź tylko w ITVN!

Genevieve, starsza pani, która z powodu ciężkiej choroby zbliża się do końca swych dni, zaprasza najbliższe dla niej osoby – Stephanie, Vanessę, Camille i Alice. Pierwsze dwie kobiety są siostrami o odmiennych charakterach i podejściu do życia. Stephanie jest dobrze zorganizowana, porządna, czasem sprawia nawet wrażenie sztywnej. Vanessa zaś zupełnie nie przejmuje się dobrymi manierami i bez zastanowienia potrafi powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy. Camille lata temu wyjechała z Francji do Australii. Zerwała kontakty z rodziną i poświęciła się karierze surferki, odnosząc wiele sukcesów. Alice zaś była niegdyś jej opiekunką.

SZPILKI W STOGU SIANASZPILKI W STOGU SIANA
Foto: Sas Newen Distribution

Ciężko chora Genevieve umiera, gdy wszystkie kobiety przyjeżdżają do jej ogromnego domu, będącego od lat własnością rodziny. Największe zaskoczenie przynosi jej testament. Okazuje się, że każda z nich otrzyma równą część majątku – pod jednym wszakże warunkiem. Mają one wspólnie przekształcić zapuszczoną rezydencję w dobrze prosperujący biznes. Jest jednak wiele osób, które będą chciały utrudnić realizację tych planów. Na jaki pomysł wpadną bohaterki? I czy pomimo wielu różnic między nimi uda im się doprowadzić go do pomyślnej realizacji? Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE
Następny artykuł:

DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE

tvnpix