Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZÓSTKA

Polecane | Seriale |
SZÓSTKA
SZÓSTKA - ODCINEK 5  Foto: TVN

SZÓSTKA – odc. 5
Serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

SZÓSTKA - ODCINEK 5SZÓSTKA - ODCINEK 5
Foto: TVN
SZÓSTKA - ODCINEK 5SZÓSTKA - ODCINEK 5
Foto: TVN

Związek dwójki narzeczonych staje pod znakiem zapytania – Iza wierzy, że Kamil ją zdradza. Chłopak zeznaje przed sądem – czy na pewno chce oddać nerkę swojej byłej dziewczynie? Tymczasem przeszczep zostaje odwołany. Ktoś wycofał się z programu… Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka serialu „Szóstka” w iTVN w niedzielę, 28 kwietnia, wyjątkowo o godzinie 22:15 (CET – Berlin, Paryż), 21:45 (CST – Chicago), 22:45 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Związek Izy i Kamila przechodzi poważny kryzys. Dziewczyna podejrzewa, że narzeczony ją zdradził. Przyszłość ich związku staje pod znakiem zapytania. Tymczasem Kamil i Natalia stają przed sądem, mężczyzna musi potwierdzić, że dobrowolnie chce oddać nerkę obcej osobie. Czy między dawnymi kochankami wrócą uczucia? John wstawia się za córką w restauracji, chce by ta wróciła do pracy. Nie ma pojęcia, że to ona sama się zwolniła. Olga natomiast zaczyna mieć wątpliwości, co do udziału w programie. Nie wierzy w przemianę ojca. Marcin wspiera ją i namawia, by się nie wycofywała. Spontanicznie zaprasza ją na wspólny wyjazd na kajaki. Zespól lekarzy ustala nową datę przeszczepu. Niespodziewanie pojawia się problem. Jedna osoba wycofuje się z programu.

„Szóstka” jest historią o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach, które zmuszeni jesteśmy podejmować w sytuacjach ekstremalnych. Wewnętrzne napięcia w każdej z par zapoczątkują serię konfliktów, nie tylko między bliskimi. Czy bohaterowie z różnych światów odnajdą w sobie siłę
i wytrwają w postanowieniu ratowania życia i zdrowia tej drugiej osoby? Każdy odcinek będzie pogłębiał i komplikował relacje między bohaterami. Kto okaże się najsłabszych ogniwem łańcucha?

TEKST TVN

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!
Następny artykuł:

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!

tvnpix