Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEŻA

Polecane | Seriale | Dokumenty |
SZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEŻA
SZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEZA  Foto: GADsarl

SZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEŻA

Francuska linia brzegowa to nie tylko piękne widoki, ale także tereny przesiąknięte ciekawą historią. Twórcy dokumentu podczas wyprawy opowiedzą wiele nieznanych faktów dotyczących tych ziem. Na serial „Szlakiem francuskiego wybrzeża” zapraszamy w niedzielę od 12 sierpnia o godz. 13.25 (CET – Berlin, Paryż), 12.55 (CDT – Chicago) i 13.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Lazurowe Wybrzeże, Normandia, Dunkierka - te miejsca zachwycają, fascynują swoją różnorodnością i urokami krajobrazów. Wielu turystom kojarzą się przede wszystkim z wypoczynkiem. Seria „Szlakiem francuskiego wybrzeża” to nie tylko spojrzenie z bliska na te urzekające obszary. W każdym odcinku widzowie dowiedzą się również wielu interesujących szczegółów na temat ich dziejów.

SZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEZASZLAKIEM FRANCUSKIEGO WYBRZEZA
Foto: GADsarl

Normandia znana jest jako teren lądowania wojsk angielskich, wyzwalających Europę podczas II wojny światowej. Powstał tam także jeden z najwybitniejszych francuskich filmów „Ludzie za mgłą”. Marsylia i Cannes to miejscowości nieskrępowanej rozrywki i ekstrawagancji. Natomiast Biarritz stanowi niezwykle atrakcyjne miasto dla wszystkich miłośników surfingu. Jakie są inne oblicza francuskiego wybrzeża? Odpowiedź w tym fascynującym cyklu tylko w ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIWAL 2018
Następny artykuł:

TOP OF THE TOP SOPOT FESTIWAL 2018

tvnpix