Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZKOŁA

Polecane | Programy |
SZKOŁA
SZKOŁA  Foto: TVN

SZKOŁA

Program, Polska, rok produkcji: 2019

 

Szkoła to prawdziwa lekcja życia. To tu rodzą się pierwsze przyjaźnie i miłości, to w jej murach dochodzi do pierwszych konfliktów, problemów, bójek, zdrad i złamanych serc. Co wydarzy się w serialu „Szkoła” w najbliższym sezonie? Konflikty rodzinne, zawody miłosne, problemy z uzależnieniami, przemoc domowa to tylko niektóre problemy, z jakimi będą musieli zmierzyć się uczniowie i ich nauczyciele. Zapraszamy na kolejne odcinki do ITVN od poniedziałku do piątku o 12:30 (CET - Berlin, Paryż),  6:15 (CST - Chicago), 07:15 (EST - Nowy Jork, Toronto)!

SZKOŁASZKOŁA
Foto: TVN

Szkoła jak lustro pokazuje co dzieje się w głowach i sercach młodych ludzi. Z jakimi problemami się borykają, o czym marzą, czego pragną. Jak na dłoni pokazuje także problemy, kłopoty rodzinne, dysfunkcje, brak komunikacji i zrozumienia, czy nawet przemoc. W nowych odcinkach zobaczymy historię gimnazjalisty, który postanowi wraz z bratem uciec z domu przed agresywnym ojcem. Niestety nastolatkowie znajdą się w poważnych tarapatach.

Duże zamieszanie spowodują gimnazjalistki, które w Internecie założą anonimowy profil pod nazwą Obciachometr. Uczennice wyśmieją wygląd kolegów i koleżanek i nie będą świadome tego, jaką krzywdę wyrządzają innym. Jak z tym problemem poradzą sobie nauczyciele?

Miłość odgrywa bardzo ważną rolę w życiu młodych ludzi i dlatego w nowym sezonie nie zabraknie właśnie miłosnych perypetii. Jedna z uczennic, słynąca z niestałości w uczuciach zrozumie, że tak naprawdę boi się związków i szczerej relacji. Inna nastolatka będzie starała się ukryć, że chłopak ją źle traktuje i zdradza. Czy dziewczyna zdobędzie się na rozstanie i nie pozwoli się więcej upokarzać?

W „Szkole” zostanie poruszona też kwestia tolerancji. Jeden z uczniów z trudem zaakceptuje fakt, że jego przyjaciel jest homoseksualistą. Jednak kiedy odkryje, że nowa miłość kolegi okłamuje go, postanowi zdemaskować oszusta. Czy przyjaciel mu uwierzy?

KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix