Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SZKOŁA

Polecane | Seriale |
SZKOŁA
SZKOŁA  Foto: TVN

SZKOŁA

Serial, Polska, rok produkcji: 2019

Szkoła wyposaża uczniów nie tylko w wiedzę z zakresu biologii, matematyki czy języka polskiego. Nauka toczy się swoim trybem, ale często na pierwszy plan wysuwają się codzienne wydarzenia, młodzieńczy bunt oraz trudne relacje między rówieśnikami. Jak w tym skomplikowanym świecie odnajdują się bohaterowie popularnego serialu? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki „Szkoły”. Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku, od 25 lutego, o godzinie 16.45 (CET – Berlin, Paryż), 16.35 (CST – Chicago), 17.35 (EST – Nowy Jork, Toronto).

 

W nowym sezonie w sidła młodzieńczej miłości wpadnie jeden z licealistów, znany w szkole żartowniś, który, zauroczony nową uczennicą, postanowi udawać przed nią grzecznego i poważnego chłopaka. Czy uda mu się przekonać do siebie nastolatkę? Z podobnym oddaniem będzie zabiegał o niedostępną dziewczynę inny uczeń, który jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopak postanowi nauczyć się tańczyć dla swojej wybranki. Czy dziewczyna doceni jego wysiłek?

Nastolatkom przyjdzie zmierzyć się także z poważniejszymi problemami. Ojciec jednej z licealistek przebywa w więzieniu. Mężczyzna odbywa karę za znęcanie się nad bliskimi. Dziewczynka bardzo tęskni za tatą i kiedy ten wychodzi na wolność, chce, aby wrócił do rodziny. Jej starszy brat nie daje jednak ojcu szansy, a wkrótce okazuje się, że miał rację…

W trudnej sytuacji znajdzie się również licealistka, która ukrywa swój związek z koleżanką. Dziewczyna boi się reakcji nietolerancyjnej mamy, która uważa, że homoseksualizm to uleczalna choroba. Czy uczennica znajdzie w sobie odwagę i wyzna jej prawdę?

W nowym sezonie nie zabraknie także śmiesznych i pełnych humoru wydarzeń. Już wiosną zobaczymy wiele emocjonujących przygód prosto ze szkolnych korytarzy!

TEKST TVN

19+
Następny artykuł:

19+

tvnpix