Aktualności

powrót do listy

SZALONE SERCE

Polecane | Seriale |
SZALONE SERCE
SZALONE SERCE  Foto: Globo TV International

SZALONE SERCE

Każda rodzina składająca się z kilku członków ma swoje historie zarówno te owiane większą tajemnicą, jak i tematy, o których mówi się otwarcie. Jakie sekrety skrywają bohaterowie brazylijskiej telenoweli „Szalone serce”? Na pasjonującą, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o losach dwóch braci i ich ogniska domowego zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku o godzinie 13.35 (CET – Berlin, Paryż), 12:55 (CDT – Chicago) i 13.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Pierwszy odcinek wyemitujemy już 25 maja!

SZALONE SERCESZALONE SERCE
Foto: Globo TV International

Pedro to szczery i uczciwy pilot, na którego zawsze można liczyć. Tata stawia go za przykład starszemu bratu Leo, który jest jego przeciwieństwem. Chciwy i pozbawiony skrupułów mężczyzna próbuje wzbogacić się na różne sposoby. Wyciąga od majętnego ojca pieniądze, które inwestuje w ryzykowne i nie do końca czyste przedsięwzięcia. Z czasem staje się obsesyjnie zazdrosny o młodszego brata i jego pozycję w rodzinie. Ich matka stara się jednak o utrzymanie dobrych stosunków wśród wszystkich domowników.

Pedro przygotowuje się do ślubu z piękną Lucianą. Podczas niebezpiecznej podróży samolotem, który zostaje porwany przez szaleńca poznaje architektkę Marinę. Razem doprowadzają do szczęśliwego lądowania. Między nimi dochodzi do namiętnego pocałunku. Zakochują się w sobie, ale obydwoje nie wiedzą jeszcze, że Marina jest przyjaciółką Luciany ze szkolnych lat i ma zostać jej druhną. Nieoczekiwanie Pedro zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni i aresztowany…

Tymczasem Leo nawiązuje romans z pielęgniarką Normą. Zwodzi zauroczoną nim dziewczynę i ma nadzieję, że ta znajomość ułatwi mu ograbienie jej szefa. Za wszelką cenę usiłuje też oczernić brata w oczach Mariny. Po tym jak Norma z winy kochanka trafia do więzienia, zemsta na nim staje się jej obsesją. Splot różnych okoliczności doprowadzi do tego, że dwaj bracia staną się zaciekłymi wrogami, uwikłanymi w sieć intryg i namiętności, a Pedro zrobi wszystko, by Leo dosięgła sprawiedliwa kara… Na telenowelę „Szalone serce” zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ANJA RUBIK I MARCIN TYSZKA: ŚWIAT MODY BEZ GRANIC
Następny artykuł:

ANJA RUBIK I MARCIN TYSZKA: ŚWIAT MODY BEZ GRANIC

tvnpix