Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SYN OJCA NARODÓW

Seriale |
SYN OJCA NARODÓW
SYN OJCA NARODOW  Foto: NOBUS MOVIES LIMITED

SYN OJCA NARODÓW

Naszą poranną piątkową ofertę wzbogaca ukraińska produkcja „Syn ojca narodów”. Dzięki niej widzowie poznają burzliwe losy potomka jednego z największych dyktatorów i tyranów XX wieku – Józefa Stalina. Zachęcamy do oglądania porywającego serialu biograficznego w ITVN od 6 maja o godz. 12.30 (CET – Berlin, Paryż), 11.20 (CDT – Chicago) i 12.20 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki. Zapraszamy!

Wasilij, dziecko Stalina z jego drugiego małżeństwa, po śmierci matki wychowuje się pod opieką niańki i szefa straży bezpieczeństwa. Jest krnąbrnym i zbuntowanym uczniem, sprawiającym wiele problemów swoim nauczycielom. Ma jednak szczęście do oddanych przyjaciół. Jako siedemnastolatek rozpoczyna naukę w szkole lotniczej. Zamierza zrealizować swoje marzenie i zostać pilotem. Właśnie wtedy spotyka wielką miłość, Galinę, którą postanawia poślubić. Jako oficer Armii Czerwonej szybko awansuje. Nad każdą jego decyzją unosi się jednak niezmiennie potężny cień ojca…

Uwielbiający imprezy kobieciarz, skandalista o bardzo porywistej naturze i zupełny lekkoduch – Wasilij prowadzi życie zbyt kontrowersyjne dla sztywnych ram totalitarnego imperium wielkiego rządcy. Po nagłej śmierci dyktatora będzie musiał jednak stawić czoła niespodziewanym trudnościom. Syn przywódcy ZSRR zostaje oskarżony o antysowiecką działalność i postawiony przed sądem. Co jeszcze czeka głównego bohatera? „Syn ojca narodów” to pasjonujący serial, który z pewnością odsłoni przed Państwem tajemnice ludzi uwikłanych w wielką politykę i historię.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix