Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ŚWIEŻE KOSMETYKI

Polecane | Programy |
ŚWIEŻE KOSMETYKI
ŚWIEŻE KOSMETYKI  Foto: TVN

ŚWIEŻE KOSMETYKI

Program, Polska, rok produkcji: 2019

W świecie pełnym chemii coraz więcej ludzi zaczyna tęsknić za naturą – jedzeniem bez konserwantów, życiem bez stresu, powietrzem bez smogu czy kosmetykami bez szkodliwych składników. Co to są świeże kosmetyki? Czym różnią się od tych naturalnych? Co zrobić, by najlepiej dobrać sposób pielęgnacji do swojej skóry? Przewodniczką po świecie naturalnego piękna będzie Marzena Jarczak! „Świeże kosmetyki” już od poniedziałku, 9 marca o 15:35 (CET – Berlin, Paryż) / 14:35 (CST – Chicago) / 15:35 (EST – Nowy Jork/Toronto) w ITVN.

ŚWIEŻE KOSMETYKIŚWIEŻE KOSMETYKI
Foto: TVN

Naturalna pielęgnacja dla skóry jest tym, czym zdrowe jedzenie dla naszego ciała. Na efekty trzeba chwilę poczekać, ale warto. Wiedzą o tym szczególnie dobrze posiadacze cery wrażliwej, z którą obchodzić się trzeba niezwykle delikatnie. Uczulić ją może praktycznie wszystko. Nawet metalowy guzik w spodniach. Marzena Jarczak porozmawia z Anną Nałęcz, ekspertką do spraw receptur świeżych kosmetyków o olejach, olejkach i ekstraktach, które mają zbawienny wpływ na ten typ skóry. Następnie makijażystka Ania Galińska zdradzi tajniki modnego w tym sezonie “make up-no make up”, czyli niewidzialnego makijażu, a na koniec coach i ekspert oddechu Grzegorz Pawłowski opowie Marzenie o Kaizen, metodzie małych kroków, dzięki której można wprowadzać w życie naprawdę duże zmiany.

PANNY MŁODE PONAD MIARĘ
Następny artykuł:

PANNY MŁODE PONAD MIARĘ

tvnpix