Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SUPERWIZJER

Polecane | Programy |
SUPERWIZJER
SUPERWIZJER  Foto: TVN

EMISJA: piątki - godz. 22.15 (CET), niedziele - godz. 22.45 (CST), 23.45 (EST)

PROWADZĄCA: Jolanta Konopka

Najpopularniejszy magazyn śledczy w Polsce powraca. Nowy sezon i kolejne reportaże, które z pewnością odbiją się dużym echem w kraju. Już od ponad dwudziestu lat Jolanta Konopka przedstawia ważne społecznie historie, obok których nie można i nie wolno przejść obojętnie! „Superwizjer” stanowi także dowód na to, że w telewizji jest możliwe dziennikarstwo śledcze!

Wizytówką reporterów „Superwizjera” są: bezkompromisowość, dociekliwość i odwaga do podejmowania tematów, które inni wolą przemilczeć. Kontrowersyjne historie, wielkie afery oraz polityczne skandale – to dla nich chleb powszedni. Materiały pokazywane w programie stanowią połączenie rzetelnego dziennikarstwa ze świetnym warsztatem telewizyjnym.

Od lat reportaże emitowane w programie są również doceniane przez branżę. Tylko w ostatnich tygodniach dziennikarze „Superwizjera” zostali nagrodzeni na dwóch ważnych i międzynarodowych festiwalach – World Media Festival oraz Deauville Green Awards! Doceniono materiały „Niech toną”, „Historia człowieka, który uwolnił Tomasza Komendę”, „Chore bydło kupię”, a także film dokumentalny „Covid-19: Świat w zagrożeniu”.

Jakie afery ujawnią jesienią reporterzy „Superwizjera”? Dziennikarze wrócą do tematu walki z pandemią i decyzji podejmowanych na szczeblu rządowym. Zajmą się także polityką na szczeblu lokalnym i przestępczymi mechanizmami, jakie tam funkcjonują. Będą reportaże o coraz powszechniejszych przestępstwach gospodarczych oraz mocne historie ludzkie. Reporterzy programu powrócą także do tematu przestępczości chuliganów stadionowych.

Premierowe i archiwalne materiały „Superwizjera” dostępne są także w serwisie player.pl.

SUPERWIZJERSUPERWIZJER
Foto: TVN

autor: TVN
JESIEŃ W ITVN!
Następny artykuł:

JESIEŃ W ITVN!

tvnpix