Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SOS - SABLEWSKA OD STYLU

Polecane | Programy |
SOS - SABLEWSKA OD STYLU
SOS - SABLEWSKA OD STYLU  Foto: TVN AGNIESZKA K JUREK

SOS – SABLEWSKA OD STYLU

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. W nowym sezonie „SOS – Sablewska od stylu” prowadząca zajmie się bohaterkami, które mają niecodzienne pasje, realizują się zawodowo i prywatnie, ale nie mają czasu dla samych siebie. Maja pomoże im odnaleźć własny styl, który odzwierciedli ich osobowość oraz sposób życia.  Zapraszamy na drugi sezon programu w każdą środę od 28 listopada o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.30 (CST – Chicago), 23.30 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN!

Bohaterką pierwszego odcinka drugiego sezonu programu „SOS – Sablewska od stylu” jest 35-letnia Emilia z Bydgoszczy, mama, żona, kobieta prowadząca własny biznes i aktywny tryb życia. Emilia na spotkanie z Mają Sablewską przyjedzie… motocyklem! Jest ona zagorzałą fanką zabytkowych motocykli, a swoją pasją zaraziła męża i teraz razem jeżdżą na zloty tych maszyn. Emilia z pomocą Mai odkryje, jak różne odsłony może przybrać jedna skórzana kurtka. Jak wiele różnych stylizacji może powstać z wykorzystaniem tego samego, uniwersalnego elementu garderoby.

Emilia od 9 lat jest właścicielką salonu z telefonami. W pracy na co dzień nosi mundurek, ale kiedy jedzie do klientów biznesowych nie za bardzo wie, jak się ubrać. Chciałaby być bardziej elegancka. Podobają się jej szpilki, ale nie czuje się w nich dobrze ze względu na swój wysoki wzrost. Czy 48 godzin wystarczy, żeby w Emilii obudzić znowu elegancką kobietę? Jak spotkanie z Mają Sablewską zmieni wygląd naszej bohaterki? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY
Następny artykuł:

BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

tvnpix