Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SOS - SABLEWSKA OD STYLU

Polecane | Programy |
SOS - SABLEWSKA OD STYLU
SOS - SABLEWSKA OD STYLU  Foto: TVN AGNIESZKA K JUREK

SOS – SABLEWSKA OD STYLU – ODCINEK 2

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. Na antenie TVN Style nieraz pomagała tym, którzy potrzebowali zmian w swojej szafie i życiu. Dzięki niej wiele osób dostało szansę na nowy start. W kolejnym odcinku prowadząca pomoże młodej mamie Karolinie. Zapraszamy do ITVN w niedzielę 22 lipca o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.45 (CDT – Chicago), 11.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Karolina to młoda mama. Jej partner i ojciec jej dziecka pracuje za granicą, więc o przyjście z nią do programu Mai Sablewskiej poprosiła swoją mamę. Karolina jest wysportowana, szczupła i bardzo drobnej budowy ciała. Zamiast eksponować swoją wyjątkowo zgrabną figurę, chowa się pod oversize'owymi swetrami i szerokimi sukienkami. Na dodatek ma spory problem z decydowaniem o tym, co kupić sobie do ubrania. Jej mama twierdzi nawet, że jeszcze nie uszyto nic, co by się naprawdę spodobało Karolinie.

Maja Sablewska zaskoczy bohaterkę odcinka bardzo kobiecymi stylizacjami, przełamanymi sportowymi akcentami. Pokaże jej, że mimo bardzo szczupłej figury, może wyglądać kobieco w podkreślających kształty ubraniach. A w finale na dziewczynę będzie czekała wyjątkowa niespodzianka! Jaka? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

POMOC DROGOWA 24H
Następny artykuł:

POMOC DROGOWA 24H

tvnpix