Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SŁUŻBY RATOWNICZE 2

Polecane | Programy |
SŁUŻBY RATOWNICZE 2
SŁUŻBY RATOWNICZE   Foto: TVN

SŁUŻBY RATOWNICZE 2
Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

Nowy sezon programu „Służby ratownicze” już wkrótce w ITVN. W drugiej serii będziemy świadkami m.in. ewakuacji rannego ze szlaku w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych, pomocy mocno poszkodowanemu w zderzeniu czołowym oraz walki z trudnym do zlokalizowania pożarem.Zapraszamy na premierowy odcinek nowego sezonu do ITVN w sobotę 11 maja o godzinie 20:45 (CET – Berlin, Paryż), 0:55 (CST – Chicago), 21:55 (EST – Nowy Jork, Toronto).

SŁUŻBY RATOWNICZE SŁUŻBY RATOWNICZE
Foto: TVN

SŁUŻBY RATOWNICZE SŁUŻBY RATOWNICZE
Foto: TVN

Strażacy, ratownicy górscy i wodni, załogi lądowych i powietrznych karetek pogotowia - to od ich sprawności, szybkości działania oraz właściwej oceny ryzyka wielokrotnie zależy ludzkie zdrowie i życie. Wyposażymy ich w kamery i mikrofony, dzięki którym przyjrzymy się ich ciężkiej pracy z naprawdę bliska - pokażemy relacje z prawdziwych interwencji, zobaczymy w akcji nowoczesny sprzęt i przekonamy się, jak wiele może wydarzyć się na miejscu wypadku.

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Służb ratowniczych” zobaczymy warszawską załogę HEMS, która wyruszy aby przetransportować śmigłowcem kobietę cierpiącą po upadku z wysokości oraz ratowników Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kielcach, którzy zostaną wezwani do masowego wypadku komunikacyjnego. Pokażemy też strażaków z OSP Niepołomice toczących walkę z pożarem w Wieliczce i ratowników narciarskich spod Sanoka interweniujących na stoku. Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego sezonu do ITVN!

 

TEKST TVN

Nowe serie ulubionych programów
Następny artykuł:

Nowe serie ulubionych programów

tvnpix