Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SŁUŻBY RATOWNICZE

Polecane | Programy |
SŁUŻBY RATOWNICZE
SLUZBY RATOWNICZE  Foto: TVN

SŁUŻBY RATOWNICZE

„Służby ratownicze” to pełen emocji film dokumentalny, w którym pokażemy prawdziwe akcje ratowników i zagrożenia z którymi codziennie mierzą się służby ratownicze - w walce o ludzkie życie toczyć się będzie prawdziwy wyścig z czasem. Zapraszamy do ITVN w czwartek 20 września o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 23.10 (CDT – Chicago), 0.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W Polsce mamy kilka rodzajów służb, które w razie zagrożenia ruszą na ratunek z powietrza, wody i lądu. Ratownicy WOPR-u patrolują akweny - do ich dyspozycji są nie tylko motorówki, ale też potężne i odporne na trudne warunki łodzie, którymi wypłyną na otwarte morze w poszukiwaniu zagubionych jachtów.

SLUZBY RATOWNICZESLUZBY RATOWNICZE
Foto: TVN

W filmie GOPR-owcy wyjaśnią, jak wygląda procedura startu i lądowania na górskich oblodzonych zboczach. Zdradzą także, jak przy użyciu quadów transportują poszkodowanych. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN TURBO

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
Następny artykuł:

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

tvnpix