Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SEKRETY BORGO LARICI

Polecane | Seriale |
SEKRETY BORGO LARICI
SEKRETY BORGO LARICI 

SEKRETY BORGO LARICI

„Sekrety Borgo Larici” opowiada historię włoskiego miasteczka, skrywającego wiele zagadek. Ich wyjaśnienia podejmuje się młody członek rodu Sormanich, Francesco. Na jakie tajemnice natknie się w trakcie poszukiwań? Do oglądania kolejnych odsłon włoskiego serialu obyczajowego zachęcamy w niedzielę od 10 czerwca o godzinie 20.45 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Rok 1922, Włochy, Księstwo Piemontu. Miasteczko Borgo Larici jest własnością rodu Sormanich, zarządzających wielką manufakturą. Jej właściciel, Giulio Sormani, musi stawić czoła żądaniom robotników będących pod wpływem ideologii komunistycznej. Innym zmartwieniem mężczyzny staje się nieoczekiwany powrót do rezydencji syna. Ten postanowił odwiedzić rodzinne strony po otrzymaniu anonimowego listu. Jego autor stwierdza, że powodem śmierci matki Francesco nie było samobójstwo, jak dotychczas utrzymywali wszyscy członkowie rodziny, ale morderstwo.

SEKRETY BORGO LARICISEKRETY BORGO LARICI
Foto: RETI

Młodzieniec zrobi wszystko, aby wyjaśnić tajemnicę. Pomagać mu będzie piękna miejscowa nauczycielka Anita. Szybko okaże się, że wiele osób nie cofnie się przed niczym, by sekrety rodu Sormanich nie wyszły na jaw. Komu na tym najbardziej zależy? Kilka dni po przyjeździe Francesco jego ojciec zostaje znaleziony martwy w swojej fabryce. Kto z kolei jest sprawcą tej potwornej zbrodni? Czy to ten sam człowiek, który odpowiada za śmierć rodzicielki Francesco? Przekonają się Państwo, oglądając „Sekrety Borgo LariciITVN. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

SEKRETY BORGO LARICISEKRETY BORGO LARICI
Foto: RETI

MAM TALENT
Następny artykuł:

MAM TALENT

tvnpix