Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB

Polecane | Programy |
SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB
SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB  Foto: TVN

SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB 15

Program motoryzacyjny, Polska, rok produkcji: 2019

Mechanik Adam Klimek odrestaurowuje stare samochody „z duszą”, które dla swoich właścicieli stanowią pojazdy o dużej wartości sentymentalnej. Jakie perełki uda mu się odnaleźć w tym sezonie? Oglądaj „Samochód marzeń. Kup i zrób” już w ITVN w każdą sobotę, od 6 lipca, o godzinie 12:30 (CET – Berlin, Paryż), 17:20 (CST – Chicago), 18:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓBSAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB
Foto: TVN
SAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓBSAMOCHÓD MARZEŃ. KUP I ZRÓB
Foto: TVN

Adam Klimek to mechanik, który z pasji i z wyboru nie serwisuje nowych samochodów - interesują go pojazdy z duszą, w nietypowych wersjach wyposażenia, produkowane w niewielkich seriach albo legitymujące się ciekawą historią. Wieloletnie doświadczenie w branży i rozbudowana sieć kontaktów pozwalają mu uporać się z wyzwaniami, jakie często stają przed właścicielami tego typu pojazdów
- utrudnionym dostępem do części, zaporowymi cenami czy wielomiesięcznymi kolejkami
u specjalistów. Dzięki jego pomocy na polskich drogach przybywa interesujących klasycznych aut, które z wiecznie niedokończonych garażowych projektów przeradzają się w żywe legendy ulic. W piętnastej serii w naszym warsztacie zagoszczą m.in. Volkswagen Golf pierwszej generacji, który otrzyma kompleksowe odrestaurowanie silnika, układu hamulcowego i zawieszenia, zaniedbany Saab 9-3 cabrio z 2005 r., kultowy Chevrolet Camaro, który w toku renowacji zaskoczy Adama „niespodzianką” oraz Volkswagen Garbus z lat 60. w nietuzinkowej wersji cabrio.

 

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

ZAKOCHANI PO USZY
Następny artykuł:

ZAKOCHANI PO USZY

tvnpix