Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PUŁAPKA

Polecane | Seriale |
PUŁAPKA
PUŁAPKA - ODC. 3  Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

PUŁAPKA – ODCINEK 3

Ewa i Olga cudem uciekają z pułapki zastawionej przez Czarnego. Od teraz są skazane tylko na siebie, niestety nie darzą się zaufaniem. Na kolejny odcinek serialu „Pułapka” zapraszamy w niedzielę 23 września o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.45 (CDT – Chicago) i 22.45 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Ewa boi się, że dla pisarki ważniejszy jest dobry drink i temat na książkę, niż pomoc niesłusznie oskarżonej o morderstwo nastolatce. Oldze, dzięki pomocy przyjaciółki i policjantki Justyny, udaje się jednak ukryć Ewę przed komisarzem. Czarny za wszelką cenę próbuje odnaleźć dziewczynę, często przekraczając przy tym swoje uprawnienia.

PULAPKAPULAPKA
Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

Wydaje się, że chociaż przez chwilę Ewa będzie bezpieczna…Tymczasem Kamil musi stawić czoła własnym problemom rodzinnym. Jednocześnie cały czas próbuje pomóc Ewie, narażając się na niebezpieczeństwo. Sawicka szuka wskazówek dotyczących sprawy w domu dziecka i decyduje się na spotkanie z tajemniczym, niebezpiecznym przeciwnikiem. Czy znowu wpadnie w pułapkę?  Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix