Aktualności

powrót do listy

PRZEZNACZENIE EVY

Polecane | Seriale |
PRZEZNACZENIE EVY
PRZEZNACZENIE EVY  Foto: Telemundo

PRZEZNACZENIE EVY


„Przeznaczenie Evy” to telenowela, której bohaterką jest silna, niezależna i pewna siebie kobieta, wykonująca męski zawód kierowcy ciężarówki. Pewnego dnia Eva postanawia odejść od męża i rozpocząć nowe życie. Czy spotka na swojej drodze osobę, która odmieni jej los? Na premierowe odcinki zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 (CET – Berlin, Paryż) oraz 15.40 (CST – Chicago) i 16.40 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Eva Soler wiedzie szczęśliwe i bogate życie. Jest właścicielką firmy transportowej, którą prowadzi wraz z mężem, Armando. Poznali się, gdy byli młodzi i oboje pracowali jako kierowcy ciężarówek. Zakochali się w sobie, wzięli ślub i założyli wspólny biznes, który po latach przekształcił się w duże i prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo.

Jednak coraz częściej Eva zmęczona jest związkiem z Armando. Mężczyzna nie dotrzymuje wierności i często spędza noce z kolejnymi kochankami. Do tego niechętnie odnosi się do ich córki, Fabioli, chorej na autyzm. Gdy wychodzi na jaw kolejna zdrada męża, kobieta nie zamierza tego dłużej tolerować. Podczas emocjonalnej rozmowy informuje Armando, że zdecydowała się na rozwód.

W tym samym czasie widzowie poznają innego bohatera telenoweli „Przeznaczenie Evy” - Pablo Contrerasa. To były policjant, który po śmierci żony samotnie wychowuje syna z zespołem Aspergera. Rozpoczyna on pracę w firmie Mon-Sol. Czy przypadkowe spotkanie dwóch osób przerodzi się w coś więcej? Zachęcamy do oglądania premiery ITVN.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

BOGOWIE W ITVN
Następny artykuł:

BOGOWIE W ITVN

tvnpix