Aktualności

powrót do listy

PRZEPIS NA ŻYCIE

Seriale |
PRZEPIS NA ŻYCIE
PRZEPIS NA ZYCIE_TVN_PIOTR LITWIC_1.jpg 

PRZEPIS NA ŻYCIE

Dla wszystkich głodnych wyśmienitego serialu ITVN przygotował wyjątkową niespodziankę. Od 7 czerwca na antenę powraca „Przepis na życie”. Smaku nadawać mu będzie pełna humoru fabuła oraz gwiazdorska obsada: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Maja Ostaszewska, Dorota Kolak, Lesław Żurek i wielu innych. Na pierwszy odcinek zapraszamy w niedzielę o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Rzeczywistość bohaterów „Przepisu na życie” to świat, w którym ludzie patrzą z optymizmem w przyszłość, rodzina i przyjaciele są wsparciem, a poczucie humoru i dystans do siebie są ważniejsze niż życiowa zaradność. Historie głównych bohaterów udowodnią, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką i nigdy nie jest za późno, by szukać swojego upragnionego szczęścia!

Główna bohaterka z pewnym rozczarowaniem przyjmuje prezent od męża z okazji rocznicy ślubu w postaci płyty CD z muzyką. Kolejnym ciosem jest wiadomość z pracy. Na skutek redukcji etatów Anka zostaje zwolniona. Wytrącona z równowagi podczas zakupów na bazarku wszczyna awanturę z gburowatym klientem Jerzym. Po przybyciu do domu dzwoni do matki, by się wyżalić. To jednak nie koniec niespodzianek tego dnia. Mąż prosi ją o spotkanie w hotelu. Zaintrygowana kobieta zjawia się w umówionym miejscu. Nie wie, że ukochany Andrzej w tych dziwnych okolicznościach zdecydował się poinformować ją o swoim romansie, a w konsekwencji o nieuchronnym końcu ich małżeństwa.

Anka wpada w depresję, więc jej zrozpaczona córka, Mania, wzywa babcię. Tymczasem Andrzej próbuje przyzwyczaić się do nowego związku i zwyczajów panujących w mieszkaniu kochanki Beaty. Jego nowa partnerka oczekuje, że lekarz zajmie się formalną stroną rozstania z żoną i ułoży sobie życie na nowo. Mężczyzna po wymownych sugestiach ukochanej umawia się z Anką, która znów opatrznie rozumie jego intencje. Spodziewa się przeprosin i prośby o jeszcze jedną szansę. Niestety czeka ją kolejne rozczarowanie. Andrzej chce omówić szczegóły dotyczące rozwodu. Na dodatek od pewnego czasu kobieta źle się czuje. Dowiaduje się, że jest w ciąży z mężczyzną, z którym właśnie negocjowała alimenty. Jak dalej potoczą się losy zwariowanej Anki, której życie ostatnio daje mocno w kość? Przekonają się Państwo w kolejnych odcinkach serialu „Przepis na życie” w ITVN. Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN

 

W SAMO POŁUDNIE - POJEDYNEK GIGANTÓW
Następny artykuł:

W SAMO POŁUDNIE - POJEDYNEK GIGANTÓW

tvnpix