Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PROJEKT LADY 4

Polecane | Programy |
PROJEKT LADY 4
PROJEKT LADY  Foto: TVN

PROJEKT LADY 4 – odc. 5

program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

W tym odcinku uczestniczki „Projektu Lady” poddadzą się kolejnej metamorfozie. Ekspertka nauczy ich podstaw eleganckiego makijażu i pomoże odkryć ich naturalne piękno. Tomasz Bednarek zaprosi je do studia dubbingowego by pokazać jaką siłę mają wypowiadane przez nie słowa, a mentorka Tatiana poruszy temat budowy zdrowego związku. Na koniec czeka je konkurs tańca! Zapraszamy na kolejny odcinek nowego sezonu programu „Projekt Lady” do ITVN w niedzielę 21 lipca, o godzinie o 20:45 (CET – Berlin, Paryż) 20:55 (CST – Chicago), 21:55 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Uczestniczki „Projektu Lady” są silnie przywiązane do swojego wypracowanego przez lata wizerunku. Niestety nie każdy z nich można uznać za trafiony… Dlatego po metamorfozie ubrań pora na naukę makijażu! Niektóre z dziewcząt powinny zrezygnować z mocnego make’upu, który ukrywa ich naturalne piękno. Inne z kolei nauczą się jak subtelnie podkreślać swoją urodę. Ekspertka w tej dziedzinie – Dominika Zasadzińska - na co dzień malująca polskie gwiazdy, nie będzie miała jednak prostego zadania. Mimo, że wszystkie jej działania mają na celu poprawę wizerunku uczestniczek, spotka się z ostrym protestem. Nie wszystkie dziewczęta tak łatwo rezygnują z dotychczasowych przyzwyczajeń. Która z nich będzie protestować najgłośniej? Wycieczka do studia dźwiękowego mocno podekscytuje uczestniczki. Tomasz Bednarek, aktor specjalizujący się w dubbingu, przygotuje dla nich wyjątkowe zadanie. Zamiast śmiechu i zabawy głosem, będzie konfrontacja ze swoim zachowaniem oraz używanym na co dzień słownictwem. Jeszcze nigdy nie miały okazji stanąć z boku i obserwować siebie z dystansu. Mentorka Tatiana podejmie temat wartościowego związku. Czy dziewczęta wiedzą jak powinny wyglądać ich relacje z partnerami? Czy świadomie podejmują decyzje odnośnie swoich związków? Na ile wzorce wyniesione z domu determinują wybory partnerów życiowych? Czy znamy granice, jakie należy stawiać w związku? Dlaczego dziewczęta usprawiedliwiają przemoc partnerów? Dlaczego w imię miłości nie można pozwalać na krzywdzenie nas samych? Dziewczęta muszą nauczyć się wychodzić ze strefy komfortu, otwierać na nowe wyzwania w życiu oraz nie poddawać się, nawet gdy coś im kompletnie nie pasuje i mają poczucie, że nie posiadają w tej dziedzinie talentu. Informację o udziale w turnieju salsy część uczestniczek przyjmie z entuzjazmem, a pozostałe skrzywią się na samą myśl o tańcu w parach. Czy uda im się opanować podstawy techniki salsy? Którym dziewczętom przyjdzie to z dużą łatwością, a które będą musiały walczyć ze swoimi lękami, wstydem i obawą przed byciem nieperfekcyjną?

TEKST TVN

EFEKT DOMINA
Następny artykuł:

EFEKT DOMINA

tvnpix