Aktualności

powrót do listy

Premiera "Listów do M. 4" już 1 lutego

Polecane | Filmy |
Premiera "Listów do M. 4" już 1 lutego
LISTY DO M. 4  Foto: TVN

Premiera „Listów do M. 4” już 1 lutego na player.pl w pakiecie TVN International!

Prawdziwa niespodzianka dla widzów, którzy kochają polskie produkcje! Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez miliony fanów „Listy do M. 4” będę dostępne również dla Polaków mieszkających za granicą. Film zadebiutuje na Playerze, w pakiecie TVN International, już 1 lutego!

LISTY DO M. 4LISTY DO M. 4
Foto: TVN
LISTY DO M. 4LISTY DO M. 4
Foto: TVN
LISTY DO M. 4LISTY DO M. 4
Foto: TVN

„Listy do M. 4” to dalsze losy ulubionych bohaterów, które tradycyjnie splatają się tuż przed Bożym Narodzeniem. Okres przedświąteczny przyniesie kolejne zawirowania w życiu Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy „Rudolfowi” uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie megahitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nową odkryją magię świąt!

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka. Na ekran powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Danuta Stenka, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Weronika Wachowska, Mateusz Winek oraz Michał Zieliński. Do obsady zaproszono również plejadę nowych gwiazd m.in.: Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha czy Eryk Lubos. Producentem filmu jest TVN Grupa Discovery.

Film zasili ofertę pakietu „TVN International”, co oznacza, że subskrybenci automatycznie otrzymają dostępu do tytułu.

Polacy, mieszkający za granicą, będą mogli skorzystać również ze specjalnej promocji pakietu – 50% taniej przez w pierwsze 2 miesiące. Oferta będzie obowiązywać do końca lutego. Zapraszamy na www.player.pl

KOLEKCJA SMAKÓW
Następny artykuł:

KOLEKCJA SMAKÓW

tvnpix