Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POWRÓT DOKTORA SZCZYTA

Polecane | Programy |
POWRÓT DOKTORA SZCZYTA
POWRÓT DOKTORA SZCZYTA  Foto: TVN

POWRÓT DOKTORA SZCZYTA

Program, Polska, rok produkcji: 2019

 

Widzowie pokochali śpiewającego przy operacjach doktora Marka Szczyta i ekipę z jego kliniki. Ogromne doświadczenie sprawia, że jest on jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. Powrót Doktora Szczyta to nowa odsłona dobrze znanego programu, w którym bohaterami są zarówno pacjenci jak i lekarze. Zapraszamy do ITVN w czwartek, 7 marca, o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CST – Chicago), 22.00 (EST – Nowy Jork, Toronto).

POWRÓT DOKTORA SZCZYTAPOWRÓT DOKTORA SZCZYTA
Foto: TVN

POWRÓT DOKTORA SZCZYTAPOWRÓT DOKTORA SZCZYTA
Foto: TVN

W tym sezonie dr Marek Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmą wiele trudnych wyzwań, aby poprawić jakość życia swoich podopiecznych. Do kliniki zgłoszą się po pomoc osoby marzące o dokonaniu mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Doktor Szczyt zajmie się także najmłodszymi. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

 

TEKST TVN

Oglądaj kanały TVN online w Wielkiej Brytanii
Następny artykuł:

Oglądaj kanały TVN online w Wielkiej Brytanii

tvnpix