Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POMOC DROGOWA 24H 2

Polecane | Programy |
POMOC DROGOWA 24H 2
POMOC DROGOWA 24H 2  Foto: TVN

POMOC DROGOWA 24H 2

Program motoryzacyjny, Polska, rok produkcji: 2018

Będziemy uczestniczyć w skomplikowanych akcjach pomocy drogowej. pokażemy, jak załogi holowników poradzą sobie w kryzysowych sytuacjach. Dyżurując 24 godziny na dobę przedstawiciele tego niedocenianego zawodu nierzadko muszą mierzyć się z wyzwaniami takiego pokroju jak wyciąganie zakleszczonego auta z rowu czy odblokowanie drogi po awarii ciężarówki. W drugiej serii pokażemy m.in. wyciąganie 20-tonowego zestawu, który przewrócił się na drzewo i auto uwięzione w górskim potoku. Zapraszamy na program „Pomoc drogowa 24h 2” do ITVN w każdą niedzielę od 2 czerwca, o godzinie 16:40 (CET – Berlin, Paryż) 17:15 (CST – Chicago), 18:15 (EST – Nowy Jork, Toronto).


W Zakopanem zespół pod wodzą Kuby będzie kontynuował wyciąganie auta z górskiego potoku - kamieniste dno nie ułatwi im zadania. Ekipa Ryszarda spróbuje wyciągnąć autobus z rowu - konieczne będzie jednoczesne użycie dwóch holowników. Pomoc drogowa z Góry Kalwarii zostanie wezwana do odholowania ciężarówki z warszawskich Alei Jerozolimskich - problemem podczas prac na ruchliwej arterii okaże się rozblokowanie hamulców. To wszystko już w pierwszym odcinku 2. serii programu „Pomoc drogowa 24h”.

TEKST TVN

KTO TU MIESZKA
Następny artykuł:

KTO TU MIESZKA

tvnpix