Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POMOC DROGOWA 24H

Polecane | Programy |
POMOC DROGOWA 24H
POMOC DROGOWA 24H  Foto: TVN

POMOC DROGOWA 24H

Dostępność przez całą dobę i gotowość do akcji na każde wezwanie - praca w pomocy drogowej to niełatwy kawałek chleba. Jak wyglądają kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach? Zapraszamy na program „Pomoc drogowa 24H” w czwartki od 19 lipca o godzinie 21.05 (CET – Berlin, Paryż), 23.10 (CDT – Chicago), 0.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

W nowym programie „Pomoc drogowa 24H” pokażemy prawdziwe awaryjne sytuacje z całej Polski, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele tej często niedocenianej profesji - czasem potrzeba tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem kończy się na żmudnym wyciąganiu i wielokilometrowym holowaniu. Kierowcy holowników i lawet jako pierwsi pojawiają się na miejscu stłuczki czy awarii, dzięki nim usuwane są też auta blokujące przejazd czy stwarzające zagrożenie poprzez nieprawidłowe zaparkowanie. Wraz z naszymi kamerami przenikniemy do tego specyficznego środowiska!

W pierwszej serii programu pokażemy między innymi wyciąganie z rowu samochodu ciężarowego i nocną akcję wyciągania auta osobowego uwięzionego w śniegu. Ryszard prowadzący w Lublinie i Świdniku usługi ratownictwa drogowego zadysponuje do akcji dwa wozy firmy Sztyrlic - wyruszą wyciągnąć ciężarówkę, która zjechała do rowu i w każdej chwili może przewrócić się na bok. Ekipę Hol-Serwisu Misiniec z Zakopanego pod przewodnictwem Kuby czeka nocne wyciąganie samochodu osobowego, który zakopał się na wąskiej i oblodzonej drodze na Gubałówkę. Świdnicka pomoc drogowa Szeredi zajmie się mocno uszkodzoną ciężarówką, którą trzeba szybko odholować z ruchliwej drogi krajowej - realizację zadania utrudni zwłaszcza zabezpieczony wał napędowy. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN TURBO

ŻYCIE BEZ WSTYDU
Następny artykuł:

ŻYCIE BEZ WSTYDU

tvnpix