Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POLSKA TELEWIZJA WE FRANCJI

      POLSKA TELEWIZJA WE FRANCJI
upload/itvn/video/France Airport Logos.mov  Wideo: iTVN

 

TVN INTERNATIONAL

Nowoczesny, interesujący, oferujący szeroki wachlarz najlepszych programów tematycznych oraz dostęp do najświeższych informacji z Polski i ze świata – taki właśnie jest iTVN! Programy, jakie możemy zobaczyć na antenie TVN International, to najnowsze i najlepsze produkcje kanałów programowych Grupy TVN takich jak TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN Siedem oraz TVN Meteo. Dzięki tak zróżnicowanej i szerokiej ofercie nasi widzowie mają dostęp do najświeższych informacji z Polski i ze świata, możliwość śledzenia premierowych odcinków polskich programów i seriali równolegle z widzami w Polsce, a także komfort szerokiego wyboru dokumentów oraz filmów polskich i zagranicznych.

 

 

Ukryta prawda_TVN_Cezary Piwowarski_3.jpgUkryta prawda_TVN_Cezary Piwowarski_3.jpg

 

JAK ODBIERAĆ

Aby zapewnić Polakom mieszkającym we Francji szeroki i łatwy dostęp do kanału iTVN, nawiązaliśmy współpracę z trzema dystrybutorami: OrangeFreeSFR. Program iTVN mogą Państwo oglądać na kanałach: 464 w sieci Orange, 563 w sieci Free oraz 693 w sieci SFR. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferowanych przez nich pakietów telewizyjnych i skorzystania z atrakcyjnych ofert:

Po uprzednim wykupieniu abonamentu, koszt odbioru iTVN w pakiecie z TVP Historią, TVP Kulturą i TVP Info w sieci Orange wynosi 4,90€ miesięcznie. Oferta sieci Free umożliwia odbieranie iTVNjedynie za 2,99 €, natomiast TVN24 za 1,99 €. SFR oferuje pakiet Polonais za 6,90 € miesięcznie, w którym oprócz iTVN i TVN24 mogą Państwo oglądać również 3 inne polskie kanały. Więcej informacji na stronach internetowych dystrybutorów – Orange,Free,SFR.

 

Na Wspólnej - serial, poniedziałek - czwartek o 20.05Na Wspólnej - serial, poniedziałek - czwartek o 20.05
Foto: TVN / Radek Orzeł

 

KONTAKT

Aby dowiedzieć się więcej na temat iTVN, warto skontaktować się z naszą Infolinią - drogą mailową pod adresem: info@itvn.pl, bądź telefonicznie: +48 22 856 61 61, +49 30 92 03 73 33.

Kobieta na krańcu świataKobieta na krańcu świata
Foto: TVN / Tatiana Jachyra

 

NASZE PROGRAMY

Bogaty program iTVN łączy w sobie rozrywkę w postaci cieszących się ogromną popularnością seriali takich jak „Na Wspólnej”, „Detektywi”, „Ukryta prawda” czy Wawa NON STOP”, talk show skierowanych nie tylko do damskiej publiczności - „Miasto Kobiet”, „Rozmowy w toku”, „W roli głównej” i kultowych już programów rozrywkowych typu „Kobieta na krańcu świata”,"Pascal po polsku”, „Co za tydzień”, „Ugotowani” i „Jak to jest złowione?”. Ofertę dopełniają fascynujące programy i filmy dokumentalne i oczywiście znane już wszystkim programy: śniadaniowy „Dzień dobry TVN”, informacyjne „Fakty” i interwencyjna „Uwaga”.

 

Rozmowy w toku - talk show, od poniedziałku do czwartku o 16.40Rozmowy w toku - talk show, od poniedziałku do czwartku o 16.40
Foto: TVN

 

KINOWE HITY

iTVN prezentuje również hity światowego kina, co pozwala naszym widzom zapoznać się z filmami z rożnych zakątków globu. Jednak gwoździem programu są najlepsze filmy polskie, a wśród nich rewelacyjne komedie, wspaniałe ekranizacje dzieł literackich i polskie filmy psychologiczne oraz dramaty. Na antenie iTVN możemy zobaczyć klasyki polskiego kina, a w nich największe sławy aktorskie w postaci Janusza Gajosa, Krystyny Jandy, Daniela Olbrychskiego, Jerzego Stuhra czy Anny Dymnej oraz rosnące młode gwiazdy kina polskiego: Magdalena Różczka, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Damięcki, Wojciech Mecwaldowski, Borys Szyc i wielu innych. Jednym słowem, niezależnie od wieku i upodobań, każdy widz znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

 

W roli głównejW roli głównej
Foto: TVN / KRZYSZTOF DUBIEL

 

O NAS

Kanał TVN International założony w 2004 roku z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju, od lat towarzyszy Polonii w różnych zakątkach globu: od Niemiec po Wielką Brytanie, od Kanady, przez Stany Zjednoczone, aż po Australię. We Francji iTVN jest dostępny już od 5 lat. Od grudnia 2008 roku widzowie mogą odbierać nasz kanał za pośrednictwem sieci Orange, natomiast od roku 2009 iTVN jest dostępny również w sieci Free, a od lipca 2010 także w sieci SFR.

Pascal po polsku_TVN_Tomasz Nieweglowski_1.jpgPascal po polsku_TVN_Tomasz Nieweglowski_1.jpg

 

KONTAKT

Aby dowiedzieć się więcej na temat iTVN, warto skontaktować się z naszą Infolinią - drogą mailową pod adresem: info@itvn.pl, bądź telefonicznie: +48 22 856 61 61, +49 30 92 03 73 33.POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

"DDTVN" OD KULIS
Następny artykuł:

"DDTVN" OD KULIS

tvnpix