Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POD POWIERZCHNIĄ

Polecane | Programy |
POD POWIERZCHNIĄ
POD POWIERZCHNIĄ - ODCINEK 5  Foto: TVN

POD POWIERZCHNIĄ 2
ODCINEK 5

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Marta wykonuje badania DNA by upewnić się, że Maks jest jej biologicznym synem. Ewa chce jej pomóc, a wyniki testu pozwolą kobiecie odkryć prawdę. Tymczasem Janek wychodzi z aresztu. Kolejny odcinek nowego sezonu serialu „Pod powierzchnią” już we wtorek 19 listopada o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

POD POWIERZCHNIĄ - ODCINEK 5POD POWIERZCHNIĄ - ODCINEK 5
Foto: TVN

POD POWIERZCHNIĄ - ODCINEK 5POD POWIERZCHNIĄ - ODCINEK 5
Foto: TVN

Marta, po spotkaniu z Igą, chce zrobić badanie DNA. Ewa obiecuje jej pomoc. Tymczasem Maks niepostrzeżenie ucieka Marcie. Gdy Gajewska go odnajduje, decyduje się zabrać chłopca w odwiedziny do Igi. Gdy wizyta dochodzi do skutku, Iga z trudem panuje nad emocjami. Jeszcze raz próbuje przekonać Martę, że to ona jest prawdziwą matką chłopca. Marta i Maciek postanawiają odwiedzić jej przyjaciółkę, by poznać prawdę. Janek dzięki pomocy prawnej wychodzi z aresztu. Maciek obiecuje mu opiekę. Byszewska otrzymuje w tym czasie szokującą wiadomość z aresztu dotyczącą swojego syna. Ewa przychodzi do Marty z wynikami testu. Marta jednak pokazuje jej drugi test, który otrzymała od przyjaciółki Igi. Czy Marta naprawdę jest matką Maksa?

 

TEKST TVN

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix