Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POCZUJ SIĘ JAK MAŁGOSIA ROZENEK

Polecane | Programy |
POCZUJ SIĘ JAK MAŁGOSIA ROZENEK
POCZUJ SIE JAK MALGOSIA ROZENEK TVN.jpg 

POCZUJ SIĘ JAK MAŁGOSIA ROZENEK

Jaka jest Małgosia Rozenek prywatnie? Jak osiągnęła sukces, o czym marzy, czym się zajmuje na co dzień - kiedy gasną światła fleszy? Wiele kobiet chciałoby to wiedzieć... Odpowiedź już od 19 września w nowym programie TVN Style „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Zapraszamy do ITVN w każdą środę o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.30 (CDT – Chicago) i 23.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W nowym programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” nasza prowadząca uchyli drzwi do swojego świata; tego zawodowego i tego prywatnego. Bohaterkami programu będą kobiety, które chcą się poczuć dokładnie jak ona. Marzą, by osiągnąć sukces, być odważne i śmiało patrzeć w przyszłość. Chcą nie mieć kompleksów, chcą być piękne, zadbane. Chcą przez chwile poczuć się jak Małgosia. Nasza prowadząca podpowie im, jak to osiągnąć i przekona, że warto spełniać swoje marzenia.

W naszym programie oprócz inspiracji, nie może zabraknąć też metamorfozy - pod okiem Małgosi Rozenek i jej stylistów nasza bohaterka zupełnie zmieni swój wizerunek. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

ZANIM CIĘ ZOBACZĘ
Następny artykuł:

ZANIM CIĘ ZOBACZĘ

tvnpix