Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PANI GADŻET

Polecane | Programy |
PANI GADŻET
PANI GADŻET  Foto: TVN

PANI GADŻET

Program, Polska, rok produkcji: 2020

To już 19. sezon, a my nie zwalniamy tempa!Kultowy już program, doskonale znany widzom ITVN, powraca na antenę w lekko zmienionej formie! Anna Nowak-Ibisz jak zawsze będzie niezastąpionym przewodnikiem po świecie gadżetów i sprytnej elektroniki. Nowe odcinki „Pani Gadżet” już od czwartku, 5 marca o 15:35 (CET – Berlin, Paryż) / 14:35 (CST – Chicago) / 15:35 (EST – Nowy Jork/Toronto) w ITVN.

PANI GADŻETPANI GADŻET
Foto: TVN

Wspólnie z widzami zajmiemy się tropieniem rynkowych nowości, funkcjonalnych rzeczy i patentów, które sprawdzą się w każdym domu. Tym razem do swoich poszukiwań zaprosimy również wyjątkowych gości! Gadżety są nieodłącznym elementem codziennego życia. Co warto kupić? Kiedy cena jest adekwatna do jakości? Jak odnaleźć się w gąszczu ofert sklepowych? Na ratunek przychodzi Pani Gadżet! W nowym sezonie razem z rodowitym Włochem przetestujemy piece do pizzy. Sprawdzimy też systemy antywłamaniowe z prawdziwym i doświadczonym złodziejem. Co na temat nowoczesnej myszki komputerowej powie ortopeda?

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix