Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PANI GADŻET

Polecane | Programy |
PANI GADŻET
PANI GADŻET  Foto: TVN

PANI GADŻET – NOWY SEZON

Ciekawostki ze świata techniki, sprzętu RTV i AGD, a także najświeższe nowości kosmetyczne i urodowe – to wszystko zobaczą Państwo w nowym sezonie programu „Pani Gadżet”. Premiera pierwszych odcinków w czwartki od 29 marca o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago), 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy przed telewizory!

Ania Nowak-Ibisz wraca z jeszcze większą energią. Co zobaczą Państwo w pierwszym odcinku nowego sezonu „Pani Gadżet”? Nowości, oczywiście! Będą sprzęty łazienkowe z chowanymi elementami: suszarka bez wiszącego kabla i składana lokówka. Będzie też patent na drobne i szybkie naprawy, czyli magiczna masa naprawcza, i gwóźdź dla tych, którzy z majsterkowaniem są na bakier, bo… nie trzeba go przybijać!

PANI GADŻETPANI GADŻET
Foto: TVN PIOTR LITWIC

Ania wybrała się też do Rzymu, żeby sprawdzić możliwości najnowszej pralki. A na imprezę przyda się odwrócony kieliszek – widzowie będą nim zaskoczeni! Zapraszamy przed telewizory do ITVN na porcję nie tylko technicznych nowinek!

TEKST TVN STYLE

GWIAZDY PRYWATNIE
Następny artykuł:

GWIAZDY PRYWATNIE

tvnpix