Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

PALERMO – NOWY JORK, 1958

Polecane | Seriale |
PALERMO – NOWY JORK, 1958
PALERMO - NOWY JORK, 1958 RETI 4.jpg 

PALERMO – NOWY JORK, 1958

W piątek 15 czerwca zapraszamy Państwa na pełen zwrotów akcji serial sensacyjny, którego bohaterka, młoda kobieta o imieniu Ida, ucieka przed sycylijską mafią i trafia do Nowego Jorku. Jak dalej potoczą się jej losy? Włoską produkcję „Palermo – Nowy Jork, 1958” wyemitujemy o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Koniec lat 50. Sycylia staje się miejscem coraz bardziej brutalnego działania mafii. Jej szefem jest don Cesare – bezwzględny i bezlitosny dla wrogów, który na co dzień zachowuje twarz dostojnego i ustosunkowanego człowieka. Mieszkańcami wyspy są także Ida i Antonio, młode małżeństwo, wychowujące synka – Salvatore. Ich, na pozór normalne i szczęśliwe życie, zostaje zakłócone przez aresztowanie mężczyzny. Jest on podejrzany o morderstwo miejscowego dziennikarza, który jednym z artykułów naraził się hersztowi mafii, tym samym wydając na siebie wyrok.

PALERMO - NOWY JORK, 1958 RETI 1.jpgPALERMO - NOWY JORK, 1958 RETI 1.jpg

Ida nie wierzy w winę swojego męża, jednak, jak się okazuje, ukrywa on przed nią swoją prawdziwą twarz. Antonio jest zaufanym wspólnikiem don Cesare, w mieszkaniu zaś kobieta znajduje pistolet, z którego dokonane zostało zabójstwo. Mafia nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać dowód ich winy. Aby uchronić siebie i Salvatore przed zemstą don Cesare, Ida decyduje się na skorzystanie z programu ochrony świadków i wyjeżdża z synkiem z Sycylii. W trakcie podróży pociągiem poznaje Gabrielę, która z małym Tullio jedzie do Nowego Jorku. Ma tam poślubić Pasquale, emigranta z Włoch, który jest właścicielem sklepu mięsnego.

Szefowie mafii nie pozwalają jednak Idzie wyrwać się z Sycylii i organizują na nią zamach bombowy. Dzięki splotowi przypadków kobiecie udaje się ujść cało, ma także przy sobie torebkę Gabrieli, w której znajduje bilety na statek do Ameryki. Ponieważ jej właścicielka zginęła, Ida decyduje się przyjąć jej tożsamość i wyjechać, sądząc, że na innym kontynencie będzie mogła spokojnie żyć. Czy to oznacza koniec jej kłopotów?

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

SEKRETY BORGO LARICI
Następny artykuł:

SEKRETY BORGO LARICI

tvnpix