Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ODCINKI NA ŻYWO: YOU CAN DANCE - PO PROSTU TAŃCZ!

Polecane |
ODCINKI NA ŻYWO: YOU CAN DANCE - PO PROSTU TAŃCZ!
YOU CAN DANCE - ODC. 11 

YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ!

Zapierające dech w piersiach choreografie, nowi jurorzy na scenie i kulisy programu live. To wszystko i jeszcze więcej w odcinkach na żywo „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Zapraszamy do oglądania w każdą środę od 6 kwietnia o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Na otwarcie programów na żywo cała finałowa czternastka pokona grawitację i… będzie latać! Oprócz tego wystąpią w duetach. W jakich parach? Czy wszyscy tancerze będą zadowoleni z przydzielonych im partnerów? Widzowie zobaczą różne style taneczne: jazz, taniec współczesny, broadway rodem z Nowego Jorku, latino, new style, house oraz… eksperymentalny. Wśród choreografów znajdzie się Natalia Madejczyk, finalistka pierwszej edycji, która przygotuje bardzo trudny układ będący połączeniem tańca współczesnego oraz break dance. Której parze trafi się to wyzwanie?

Dodatkowo dwójka nowych członków jury będzie nie tylko oceniać, ale też ruszy na scenę, oficjalnie otwierając premierowy odcinek live. To, że wszyscy jurorzy są nieobliczalni i pełni energii, udowodnili już na castingach. Dali popis swojej niezależności i nieprzewidywalności. Jednak teraz reżyser będzie miał trudniejsze zadanie. Jak sobie z nimi poradzi? Czy przez ich nieokiełznane temperamenty show może wymknąć się spod kontroli?

I jeszcze jedna ważna informacja dla fanów programu. Wszystkie zdarzenia, które będą miały miejsce podczas przerwy reklamowej za kulisami, będzie można zobaczyć zaraz po niej. Dzięki nowatorskim metodom realizacji takie rozwiązanie pojawi się w polskiej telewizji po raz pierwszy. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” pokaże jeszcze więcej i widzowie poznają kuluarowe tajemnice. Tego nie można przegapić! Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN

TRZYNASTY APOSTOŁ. WYBRANIEC
Następny artykuł:

TRZYNASTY APOSTOŁ. WYBRANIEC

tvnpix