Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NOWY SEZON, NOWA MIŁOŚĆ?

Polecane | Seriale |
NOWY SEZON, NOWA MIŁOŚĆ?
DRUGA SZANSA   Foto: AGNIESZKA K. JUREK TVN

NOWY SEZON, NOWA MIŁOŚĆ?

Od 11 września widzowie ITVN będą mieli szansę śledzić losy bohaterów czwartego sezonu „Drugiej szansy”. Producenci przyznają, że serial powróci na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Co to oznacza dla Moniki Boreckiej i pozostałych postaci? O tym wszystkim oraz innych niespodziankach przygotowanych przez producentów opowiadają aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Michał Żurawski i Rafał Królikowski. A już dziś zapraszamy Państwa do oglądania ich na ekranach telewizorów w każdy poniedziałek o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Trzeci sezon „Drugiej szansy” zakończył się dla głównej bohaterki dramatycznie. Agentka została postawiona w najtrudniejszej życiowej sytuacji - śmierć ukochanego. Minął rok od tragicznego wydarzenia, które wywróciło do góry nogami całe życie Moniki Boreckiej. W nowych odcinkach kobieta spróbuje stawić czoła rzeczywistości i uporać się z cierpieniem. Sama Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że ten sezon znacząco wyróżni się od poprzednich: – To będzie trochę inna „Druga szansa” i trochę inna Monika Borecka. Miejsca, w które mamy zamiar zabrać widzów również będą odmienne. – Już w pierwszym odcinku kobieta trafi do BAZY na warszawskiej Pradze, czyli nowej przestrzeni, gdzie wolontariusze pomagają dzieciom z trudnych rodzin.

 

Tam główna bohaterka pozna jednego z pracowników - Piotra Marczaka. W jego postać wcieli się nowa twarz serialu - Michał Żurawski: – Spotykamy się podczas organizacji koncertu charytatywnego dla dzieci z trudnych rodzin na Pradze. Ja jestem organizatorem tego wydarzenia, Monika pomaga mi w zdobyciu artystów. Pojawiam się jako postać, która prowadzi świetlicę o nazwie BAZA. Nie chcę za dużo zdradzać, ale mogę powiedzieć, że Piotr jest bardzo barwną osobą. Tajemniczą, ale z odcinka na odcinek widz będzie poznawał kolejne historie z jego życia – mówi aktor.

 

Z zupełnie innym wątkiem zmierzy się Rafał Królikowski, w serialu dobrze znany jako Jakub Zeit. Jego bohater skonfrontuje się ze swoją przeszłością – światem odmiennym od tego, w którym przebywał w poprzednich sezonach: – Cały czas będzie miał kontakt z mediami i Warszawą, ale znajdzie coś, do czego będzie chciał ciągle wracać. Zostanie rzucony na wieś, gdzie spotka dawną miłość z czasów licealnych, którą zagra Magdalena Różczka. – opowiada Rafał Królikowski. Czy to będzie pozytywne spotkanie, owocne i zakończy się happy endem? Tego aktor nie chciał zdradzać. Zapewnił jednak, że zderzenie tych dwóch światów będzie bardzo zabawne, ale też skłoni do refleksji.

 

Mimo różnych doświadczeń na planie, każdy z aktorów „Drugiej szansy” gwarantuje, że nowe odcinki będą obfitowały w niespodziewane zwroty akcji, a co za tym idzie również silne emocje. Pojawią się w nich nieznani dotąd bohaterowie, nieoczekiwane wątki i ciekawe historie: – Chcemy ciągle zaskakiwać, żeby każdy odcinek był zabawny i ekscytujący nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla widzów – oznajmia Rafał Królikowski. Jednak czwarty sezon to nie tylko nowe historie i aktorzy. Być może premierowe odcinki przyniosą jeszcze jedną niespodziankę, z którą niechętnie dzielą się rozmówcy, a mianowicie wątki miłosne. Czyżby nowy sezon oznaczał nową miłość? Czy los da Monice i innym postaciom „Drugą szansę” na szczęście? To pytanie z pewnością ciągle zadają sobie fani serialu po zakończeniu trzeciej transzy. Po odpowiedź na nie zapraszamy do ITVN.

 

MATERIAŁY TVN

Źródło: tvn.pl

DZIEŃ DOBRY WAKACJE
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

tvnpix