Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Nowe serie ulubionych programów

Polecane | Programy |
Nowe serie ulubionych programów
EKS-TRA ZMIANA  Foto: TVN

ITVN: Nowe serie ulubionych programów

Ulubione programy widzów wracają na antenę ITVN z nowymi odcinkami. Agata Młynarska odmieni życie kolejnych rozwodników potrzebujących wsparcia. W brytyjskim warsztacie braci z Legnicy pojawią się nowe auta gotowe na tuning. Ruszymy także w podróż śladem megatransportów. Zapraszamy do ITVN!

EKS-TRA ZMIANAEKS-TRA ZMIANA
Foto: TVN

EKS-TRA ZMIANA 2

program lifestylowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

W drugiej serii "Eks-tra zmiany" Agata Młynarska będzie wspierać kobiety i mężczyzn, którzy po rozwodzie potrzebują w swoim życiu zmian. Razem z Krzysztofem Miruciem, architektem, Agata pomoże bohaterom odnaleźć się w nowej rzeczywistości i urządzić na nowo przestrzeń wokół siebie. Rozwódkom i rozwodnikom specjaliści od urody i stylu zaproponują pomoc w zmianie wizerunku i udowodnią, że nowe życie po rozwodzie naprawdę istnieje! Oglądaj w poniedziałki od 29 kwietnia o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż)na ITVN.

 

ODJAZDOWE BRACI COLLINSODJAZDOWE BRACI COLLINS
Foto: TVN

ODJAZDOWE BRYKI BRACI COLLINS 4

program, Polska, rok produkcji: 2019

 

Rafałowi i Grzegorzowi z programu „Odjazdowe bryki braci Collins” nie można odmówić słabości do czterech kółek. Rodzeństwo z Legnicy za marzeniami wyjechało do Wielkiej Brytanii, gdzie otworzyli warsztat samochodowy. Nieprzeciętny tuning sprawia, że auta w rękach naszych rodaków stają się istnymi dziełami sztuki, a do grona ich klientów należą gwiazdy takie jak Cristiano Ronaldo czy Rita Ora. Oglądaj w czwartki od 2 maja o godzinie 21:30 (CET – Berlin, Paryż).

 

MEGATRANSPORTYMEGATRANSPORTY
Foto: TVN

MEGATRANSPORTY 6

program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

Po raz szósty dołączamy do wyspecjalizowanych konwojów, przemierzających wielokilometrowe trasy z ogromnymi ładunkami. Wszystko po to aby przewieźć sprzęty czy pojazdy niemieszczące się na standardowych naczepach z powodu swojej długości, szerokości czy masy potrzeba doskonałej współpracy doświadczonych kierowców, pilotów, logistyków i koordynatorów transportu. Pokażemy z naprawdę bliska, z jakimi wyzwaniami mierzą się oni podczas wykonywania zleceń. Oglądaj w niedziele od 5 maja o godzinie 17:15 (CET – Berlin, Paryż).

 

 

TEKST TVN

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!
Następny artykuł:

Oglądaj nas w 12 krajach UE dzięki Player.pl!

tvnpix