Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NIE RÓB SCEN

Polecane | Seriale |
NIE RÓB SCEN
NIE ROB SCEN  Foto: TVN

NIE RÓB SCEN

 

Żona, matka, przyjaciółka, kochanka w jednym. Jak być kobietą i nie zwariować? I do tego często słyszeć nad głową… „Nie rób scen”? Historie bohaterek nowego serialu pokazują zabawne losy kobiet po trzydziestce. Jak się okazuje ich życie po przekroczeniu „magicznej” granicy wcale nie zwolniło tempa, a raczej nabrało mocnych rumieńców. „Nie rób scen” to obraz z przymrużeniem oka. Oka reżysera Łukasza Palkowskiego, twórcy głośnych „Bogów”. Na ten wyjątkowy serial komediowy zapraszamy widzów ITVN w każdy wtorek o godzinnie 21.40 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT - Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Pierwszy odcinek już 31 lipca!

Joanna Brodzik, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti, a także Andrzej Konopka i Wojciech Solarz wcielają się rolę głównych bohaterów serialu idących przez życie z przebojem, energią i poczuciem humoru. Pokazują, jak można żyć nie zwalniając tempa, a każdy etap i wydarzenie traktować jako wyzwanie z nutką dystansu. Udowadniają w ten sposób, że codzienność to paleta barw, w której każdy kolor choć inny, ma ciekawy smak…

NIE ROB SCENNIE ROB SCEN
Foto: TVN ALEKSANDRA KAMINSKA MAKUFLY

Serial „Nie rób scen” nie moralizuje, nie poucza, nie potępia. A wręcz pokazuje bohaterów w sytuacjach, w których dystans do samego siebie jest jak najbardziej wskazany. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak u Kate Moss, a biodra podobne do Beyonce?! Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony! Jedno jest pewne - prawdziwe życie zaczyna się po 30-tce!

MATERIAŁY TVN

SZPILKI W STOGU SIANA
Następny artykuł:

SZPILKI W STOGU SIANA

tvnpix