Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3471-3474

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3471-3474
Na Wspólnej - odc. 3471-3474  Foto: TVN

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2022

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 08-11.07.22, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT).

 

Na Wspólnej - odc. 3471-3474Na Wspólnej - odc. 3471-3474
Foto: TVN
Na Wspólnej - odc. 3471-3474Na Wspólnej - odc. 3471-3474
Foto: TVN
Na Wspólnej - odc. 3471-3474Na Wspólnej - odc. 3471-3474
Foto: TVN
Na Wspólnej - odc. 3471-3474Na Wspólnej - odc. 3471-3474
Foto: TVN
Na Wspólnej - odc. 3471-3474Na Wspólnej - odc. 3471-3474
Foto: TVN

 

ODC 3471Michał nakręcony wygraną – nie wie, że budzi bestię?! Michał wygrywa w pokera tysiąc złotych. Mimo zachęty właścicieli nielegalnego kasyna, Brzozowski kończy grę. Jest z siebie dumny, rozpiera go euforia! W pracy pozytywnie zaskakuje Ilonę swoją kreatywnością, a w domu wyznaje Idze, że chce mieć z nią dziecko! Kuba w dołku, czy dobije go Tomek i… Smolny?! Kuba chce wyprowadzić się ze studenckiego mieszkania - nie wyobraża sobie życia pod jednym dachem z byłą już dziewczyną oraz z Karolem, który bardzo go zawiódł jako przyjaciel. Tymczasem Tomek kończy artykuł o dopalaczach, które rozprowadzał Brzozowski. Pyta Smolnego, czy ma go puścić ten tekst… Weronika w rozterce - czy powinna wierzyć swojej klientce?! Weronika przyjeżdża na miejsce wypadku, który spowodowała jej klientka. Pomorska tłumaczy, że potrąciła rowerzystę… uciekając przed kimś, kto ją śledził! I to na pewno był jej mąż! Roztocka zastanawia się nad poczytalnością klientki… Jednak kompletnie zmienia zdanie, kiedy Pomorska przynosi jej nagranie z ukrytej kamery, zamontowanej w jej mieszkaniu!

 

ODC 3472Michał myśli już tylko o hazardzie – Iga i Sławek na jego tropie?! Michał prosi Zdybicką o dzień wolnego w pracy. Zamierza go wykorzystać na grę w pokera. Tymczasem Sławek melduje Idze, że są na tropie nielegalnego kasyna. Śledczy uzgadniają, że podejrzane miejsce trzeba obserwować, a do środka wprowadzić policyjnego szpiega… Eliza napada na Luśkę, po czym… zawiązuje z nią sojusz! Matka Luśki odwiedza Cieleckiego. Eliza robi ojcu wyrzuty, że zaprasza byłą kochankę do jej mieszkania. W odpowiedzi na to Rafał pakuje się i wyprowadza do… Luśki! Kiedy dowiaduje się o tym Eliza, ma pretensje do przyrodniej siostry, że cały czas rozbija jej rodzinę. Odpowiedź Luśki na tyle ją szokuje, że… postanawia z nią współpracować! Wściekły Smolny atakuje Polę! Pola pokazuje Gwieździe filmiki, na których widać ją i Smolnego w bardzo jednoznacznych sytuacjach. Oznajmia, że wycofa oskarżenia o mobbing i molestowanie, jeśli Gwiazda awansuje ją na szefową działu krajowego. Właściciel gazety nie ma wyjścia… Kiedy dowiaduje się o tym Smolny, trafia go szlag! Rusza do ataku!

 

ODC 3473Nalepa planuje leczenie żony, a ona swoją śmierć?! Paula błaga męża, żeby użył swoich znajomości i odwołał decyzję o skierowaniu jej na obserwację psychiatryczną po próbie samobójczej. Podobne zdanie ma Daria. Doktor Nalepa w końcu ulega, tym bardziej, że żona obiecuje mu, że pojedzie do Szwajcarii na leczenie, które dla niej znalazł. Jednak ani Daria, ani Lew nie wiedzą, że Paula cały czas oszukuje pielęgniarki i gromadzi silne leki… Smolny rozniesiony w pył?! Kiedy wściekły i zdesperowany Smolny chce zaatakować Polę, w ostatniej chwili zjawia się Basia i kategorycznie powstrzymuje męża przed ostateczną konfrontacją. Krzysztof odpuszcza. Nazajutrz rezygnuje z pisania scenariusza i składa na ręce Gwiazdy wypowiedzenie z pracy. Czyżby niezniszczalny Smolny całkowicie się poddał?! Nabuzowany przegraną Michał totalnie obraża Mikołaja! Michał z Mikołajem grają w nielegalnym kasynie. Tym razem Brzozowskiemu szczęście nie sprzyja. Mikołaj widząc, jak przyjaciel się pogrąża, próbuje przekonać go do wyjścia. Robi się nerwowo, ale Brzozowski w końcu daje się odciągnąć od gry. Jednak po wyjściu z kasyna, wciąż nabuzowany, prowokuje kłótnię z Leśniewskim. Wściekły, nazywa przyjaciela… skończonym dupkiem!

 

ODC 3474Brzozowski oczyszczony z winy – czy może odetchnąć z ulgą?! Szczęśliwie dla Kuby, wyniki badań Piotrka, który miał zapaść, świadczą, że przyczyną incydentu nie były tabletki rozprowadzane przez Brzozowskiego. Chłopak wspólnie z Karolem odwiedza Piotra w szpitalu. Matka kolegi jest na nich wściekła… Tymczasem Tomek dowiedziawszy się o wynikach laboratoryjnych oczyszczających Kubę z winy, postanawia usunąć historię Kuby ze swojego artykułu… Mania wykorzystała babcię by poszaleć?! Mania, na prośbę babci przedstawia jej swojego chłopaka. Leon stara się zrobić na Kopciowej jak najlepsze wrażenie… Helena kompletnie rozczarowuje się chłopcem i wnuczką, gdy wieczorem, Mania nie wraca o umówionej porze. Babcia ze zmartwienia odchodzi od zmysłów! Tymczasem Żanecie zostaje przedstawiony Kleczkowski – społecznik i biznesmen, który ma dla niej ciekawą propozycję… Paweł pogrążony, a Emil przejmuje rolę partnera Beaty?! Paweł daje się podejść współwięźniowi z celi – wyznaje mu, że wyszedł z pracy pół godziny wcześniej, niż zeznał na przesłuchaniu. Mężczyzna natychmiast donosi o tym śledczemu Konopce! Tymczasem Beata idzie z Emilem do szkoły rodzenia. Kiedy prowadząca nazywa Larssona tatą, Wójcikowa jest zakłopotana, ale nie protestuje…

 

 

autor: TVN
CZAS NA ZMIANĘ
Następny artykuł:

CZAS NA ZMIANĘ

tvnpix