Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 34430-3454

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 34430-3454
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454  Foto: TVN

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2022

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 20.06-07.07.22, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT)

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454NA WSPÓLNEJ - ODC. 3443-3454
Foto: TVN
ODC 3443
Darek szantażuje ojca, a Justyna okłamuje wszystkich! Darek mówi ojcu, że widział go całującego się z Magdą. Zakościelny przestaje wypierać się romansu z asystentką. Żbik oświadcza, że jeśli ojciec tego nie zakończy, osobiście doniesie jego żonie… Tymczasem Justyna, okłamując wszystkich, wiezie małą Marysię na konkurs piękności dla dzieci… Bergowie szczęśliwi - koniec dramatu uchodźców! U Bergów zjawia się Wolak – chce przeprosić syryjskich uchodźców i podziękować im za uratowanie życia. Omar i Lima wybaczają kierowcy… Po południu Roztocka przynosi radosną wiadomość – dzieciom przyznano pobyt humanitarny! Od teraz są w Polsce legalnie… Sylwek w szoku – jego ojciec przestał pić?! Sylwek dostaje wiadomość ze szpitala, że jego mama czuje się dużo lepiej. Chłopak próbuje skontaktować się z ojcem, ten nie odbiera – Sylwek jest pewny, że pije… Tymczasem, Mazurek zjawia się w szpitalu – trzeźwy! Przeprasza syna za wszystko i oświadcza, że zaczął się leczyć. Czy Sylwek mu uwierzy?

ODC 3444
Borys korumpuje Elżbietę – Ewa ma dość! Borys wręcza Elżbiecie pokaźną gotówkę – w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. Niespodziewanie, Marcinkowa przyjmuje pieniądze! Zdenerwowana Ewa spotyka się z Orłowem i każe mu zabrać tę brudną kasę! Inaczej zgłosi sprawę na policję. Borys łapie się za serce i pada na ziemię! Kuba znowu zacznie brać?! Kuba próbuje nadrobić zaległości w nauce – całymi dniami i nocami ślęczy nad książkami. Majka i przyjaciele martwią się o niego. Brzozowski pyta Karola, jak on to robi, że spokojnie zdaje wszystkie zaliczenia i egzaminy. Kumpel odpowiada, że korzysta z tabletek, które wyprodukował z bratem. Kuba zaczyna się zastanawiać, czy – nie bacząc na swoje doświadczenia z przeszłości - nie zacząć się wspomagać… Hebel się zbroi – wrócił jego odwieczny wróg! Podczas spaceru z Agnieszką Hebel widzi w samochodzie człowieka, na widok którego blednie. Ukrywa przed Agnieszką zdenerwowanie, ale wieczorem zaczyna czyścić swoją broń! Tłumaczy Sebie, że do miasta wrócił Niuniek – gangster, który kiedyś odbił mu kobietę. Przerażony Seba spotyka się z piękną córką Niuńka – trzeba jakoś pogodzić odwiecznych wrogów…

ODC 3445
Seba w szponach miłości i… Niuńka! Seba ukradkiem wkrada się do domu pięknej Roksany – chce jej przekazać swój plan na pogodzenie jej ojca z Heblem. Widać, że kompletnie zakochał się w córce Niuńka! Tymczasem ten, słysząc głosy z pokoju córki, nakrywa oboje. A kiedy dowiaduje się, że Seba jest ochroniarzem Hebla, puszczają mu wszystkie emocje! Ewa uwodzona i… straszona! Borys z podejrzeniem zawału serca został zabrany do szpitala. Tam odwiedza go przejęta Ewa – Orłow opacznie interpretuje zachowanie byłej kochanki… Na dodatek Ostrowską zaczepia żona Borysa – każe jej odwalić się od męża i… oddać pieniądze ofiarowane fundacji przez Orłowa! Kuba znowu w szponach nałogu! Kuba zdecydował się zażyć tabletki produkowane przez Karola i Dexa. Ale stara się to ukryć przed Majką. Ukochana na razie niczego nie zauważa… Tymczasem Karol umawia się na randkę z Magdą. Niestety, podczas niej ma nagły atak astmy – przyjaciele ruszają na pomoc!

ODC 3446
Kuba wyzna Mai prawdę?! Przyjaciele odnajdują ledwie żywego Karola. Po otrzymaniu leku, chłopak dochodzi do siebie i martwi się jedynie o to, co pomyśli o nim Magda. Majka czuje, że najlepiej będzie, gdy powie koleżance prawdę o chorobie Karola… Kuba też czuje, że czas na szczere wyznanie – nie pojedzie z ukochaną w góry, bo stracił wszystkie pieniądze. Maja jest na niego wściekła! Smolny straci żonę?! Smolny studiuje podręcznik dla scenarzystów. Pochłonięty pracą nie widzi, że Basia nie chce z nim nawet rozmawiać. Dopiero syn uświadamia mu, że zaniedbał relacje z żoną. Krzysztof spektakularnie rozgrywa wspólny wieczór z Basią, doprowadzając ją niemal do zawału! Tymczasem Pola prowadzi potajemnie dziennikarskie śledztwo w sprawie Krupskiego. Okłamuje Smolnego, że pracuje pod nadzorem Nowaka… Borys tak namieszał, że wszystkim puszczają nerwy! Ktoś włamał się do fundacji Elżbiety. Igor namawia ukochaną, żeby oddała pieniądze Borysowi – to na pewno o nie chodzi! Ela się nie zgadza. Kiedy wychodzi z fundacji, napada na nią żona Orłowa – dochodzi do szarpaniny! Tymczasem Ewa atakuje w szpitalu Orłowa – jest tak ostra, że do akcji musi wkroczyć… Ostrowski!

ODC 3447
Wielkie emocje – czy potwierdzi się, że Luśka jest córką Cieleckiego?! Eliza jest rozgoryczona kłamstwami ojca i cały czas nie wierzy, że Luśka miałaby być jej siostrą. Cielecki wciąż ukrywa te rewelacje przed żoną… Po południu do Bergów przychodzi Łucja i ojciec Elizy – ma wyniki badań genetycznych. Prosi, by przeczytała je Luśka. Eliza aż trzęsie się z emocji i liczy na to, że ojcostwo nie zostanie potwierdzone… Borys ucieka ze szpitala, a Ela coraz dalej od Igora! Ostrowski dostaje telefon ze szpitala – Orłow uciekł. Ewa zaczyna się coraz bardziej bać o siebie i Elę. Arek twierdzi, że Elżbieta powinna oddać Borysowi „darowiznę” o którą napastliwie upomina się żona Orłowa… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Igor rozmawiał z matką dawcy jej serca. Jest na niego wściekła! Kuba dilerem?! Kuba zastanawia się, jak wybrnąć z finansowych kłopotów, w które wpadł inwestując w krypto waluty. Rozwiązanie podsuwa mu kumpel ze studiów, Piotrek. Chłopak dowiaduje się, że Brzozowski lepiej zaczął sobie radzić z zaliczeniami dzięki tabletkom Dexa i Karola. Chce od niego kupić większą partię. Kuba mówi o tym przyjaciołom, a ci przyjmują go do interesu. Jako dilera…

ODC 3448
Ojciec Żanety nie żyje… Żaneta podekscytowana – dziś otwierają nowy Klub Seniora! Mówi Wojtkowi, że to będzie wyjątkowy dzień. I jest – w trakcie uroczystości Szulcowa odbiera telefon od matki: ojciec nie żyje! Załamana Żaneta słyszy, że matka jest w bardzo złym stanie – musi natychmiast jechać do Heleny na wieś… Armagedon u Cieleckich! Cielecki cały czas boi się powiedzieć żonie o zdradzie sprzed lat. Niespodziewanie Wanda dostaje maila z wynikami potwierdzającymi ojcostwo Rafała! Cielecki nie ma wyjścia – mówi żonie o Łucji. Wanda jest w szoku – wyrzuca męża z domu a potem ostro atakuje Luśkę i jej matkę! Darek stawia ojcu twarde ultimatum! Darek nie pojawia się w pracy. Zaniepokojony ojciec odwiedza go w domu. Żbik oświadcza Zakościelnemu, że się zwalnia! Albo on, albo Magda! Tymczasem Zakościelna nielegalnie zakłada Marysi konto w internecie – wszystko po to, by mała wygrała konkurs piękności dla dzieci!

ODC 3449
Marysia na celowniku pedofila! Podczas prób do konkursu piękności dla dzieci, Marysię dyskretnie obserwuje jakiś mężczyzna. Potem śledzi ją i Justynę w drodze do domu. Wieczorem pojawia się przed nim i – wykorzystując dogodny moment – zbliża się do Marysi mówiąc, że jest tatą dziewczynki, która z powodu choroby musiała się wycofać z konkursu. Typ daje Marysi maskotkę i prosi żeby nikomu nie mówiła o tym spotkaniu… Tymczasem Zakościelny prosi Darka, żeby wrócił do pracy. Oświadcza synowi, że zwolnił Magdę! Paweł zatrzymany i aresztowany! W okolicy pracy Pawła dochodzi do napadu na kantor. Zamaskowani bandyci zastraszają kasjerkę, kradną pieniądze, a uciekając poważnie ranią ochroniarza. Jakiś czas później policyjny patrol zatrzymuje biegnącego po zakupy dla Beaty Pawła. Policjanci biorą Wójcika za jednego ze sprawców napadu - rażą go paralizatorem, skuwają i zawożą do aresztu! Seba stąpa po cienkim lodzie – a pod lodem czai się… Hebel! Nieszczęśliwie zakochany w córce największego wroga Hebla Sebastian ma duży zgryz, bo… dziewczyna nie chce kłamać! Seba kombinuje, jak może - przyłapany z Roxy przez Hebla, nie mówi mu, że to córka Niuńka i oświadcza, że… dziewczyna jest niemową!

ODC 3450
Żona doktora Nalepy chce umrzeć! Doktora Nalepę odwiedza w szpitalu żona – prosi go o przeanalizowanie jej najnowszych wyników neurologicznych. Widząc tężejącą twarz męża Paula wie, że jest źle. Kobieta mówi ostro, że woli umrzeć, niż poddać się upokarzającym objawom jej choroby! Wychodząc ze szpitala Paula słabnie i upada. Pomaga jej Daria. Widząc jej stan psychiczny, próbuje ją wzmocnić, zmotywować do walki… Paweł rozpoznany przez zaatakowaną kasjerkę! Wójcik jest przesłuchiwany w sprawie napadu na kantor. Śledczy Konopka jest pewny, że złapał sprawcę i robi wszystko, żeby Paweł przyznał się do winy. Nie obchodzą go tłumaczenia, że to jakieś tragiczne nieporozumienie… Podczas okazania podejrzanych, oszołomiona i przestraszona pracownica kantoru wskazuje Pawła jako sprawcę napadu! Tymczasem Beata odchodzi od zmysłów. Dzielnie i z wielką ochotą wspiera ją Emil… Hebel kontra Niuniek – tu żartów nie będzie! Sebastian wyznaje Agnieszce, że Roxy nie jest niemową – kłamał, bo jest córką Niuńka. Olszewska obiecuje mu, że pogodzi Hebla z Niuńkiem. I od razu ma pierwszą szansę – Niuniek, który dowiedział się o „romansie” Roxy z Sebą - pojawia się przed posiadłością Hebla. Gangster żąda wydania córki i grozi Heblowi śmiercią! Hebel łapie za broń!

ODC 3451
Paweł pobity w celi - a Beata czuje, że rodzi! Paweł przeżywa ciężkie chwile w areszcie – zostaje zaatakowany przez współwięźnia. Tymczasem Sławek próbuje bezskutecznie przekonać śledczego Konopkę o niewinności Wójcika. Na dodatek Beata nie dostaje zgody na widzenie się z mężem – wskutek nerwów dostaje mocnych skurczów brzucha! Natychmiast dzwoni do Emila…  Siostrzyczka Darka ma tańczyć dla… pedofila?! Darek przyłapuje Zakościelną na przeglądaniu pozowanych zdjęć Marysi - kobieta kłamie jak z nut tłumacząc, że sesja zdjęciowa to zadanie szkolne córki. Tymczasem mężczyzna, który jakiś czas temu zaczepił Marysię przed domem, pisze do małej Zakościelnej na jej profilu. Pedofil - podając się za Oliwkę 8 - prosi ją, aby Marysia nagrała i wysłała swój układ taneczny… Hebel wydziedzicza Sebę, a ten… jest szczęśliwy!  Hebel jest wściekły – Seba zakochał się w córce jego największego wroga! Ryszard drze swój testament, w którym zapisał chrześniakowi 1/3 swojego majątku. Mimo to Seba jest szczęśliwy – Roxy wyznała, że też go kocha! I ma super plan, jak pogodzić Hebla z jej ojcem…

ODC 3452
Zakościelny zajęty romansem nie wie, że jego córeczka zostaje wykorzystana! Darek odkrywa, że Justyna zafundowała jego małej przyrodniej siostrze sztuczną opaleniznę - ma dowód, że matka nie wycofała Marysi z konkursu piękności dla dzieci! Żbik namawia ojca do interwencji, ale ten  jest zbyt zajęty romansowaniem z Magdą… Tymczasem Marysia tańczy przed kamerką dla Oliwki – nie wie, że po drugiej stronie siedzi pedofil, który nagrywa i sprzedaje filmiki z nią! Cielecki stracił żonę, a Eliza rani znienawidzoną Luśkę! Cielecki cały czas bezskutecznie stara się dodzwonić do żony. Eliza próbuje interweniować u mamy, ale Wanda czuje się zbyt mocno zraniona, by wybaczyć mężowi. Wkurzona Bergowa atakuje Łucję – oskarża ją o skrajny egoizm i zrujnowanie szczęścia całej rodziny! Te słowa boleśnie ranią Luśkę… Seba i Roxy znikają a Hebel i Niuniek kończą w… szpitalu! Zakochani Seba i Roxy postanawiają… uciec! Kiedy oboje znikają, dochodzi do bezpośredniej konfrontacji zdenerwowanych Hebla i Niuńka. Pełne emocji spotkanie odwiecznych wrogów kończy się… w szpitalu!

ODC 3453
Elżbieta ryzykuje życiem rodziny, a Julka… ucieka z domu?! Igor znajduje ukryte w sofie pieniądze. Od razu się domyśla, że to łapówka, którą Elżbieta wzięła od Borysa. Wkurzony Nowak próbuje uświadomić ukochanej, jak wiele ryzykuje nie oddając tych pieniędzy! Tymczasem Julka, nie mogąca się doprosić uwagi, niepostrzeżenie wymyka się wieczorem z domu… Wszyscy nienawidzą Luśki?! Luśka przestała odbierać telefony od Cieleckiego. Eliza przyznaje się ojcu, że kazała przyrodniej siostrze zniknąć z ich życia. Tymczasem Luśka pojawia się pod domem Cieleckich – tam spotyka Wandę. Kobieta sądząc że Luśka nadal chce jątrzyć, ostro ją atakuje! Czy do kogoś dotrze, że dziewczyna też bardzo cierpi?! Pola pomaga Smolnemu w scenariuszu… leżąc z nim na podłodze jego gabinetu?! Smolny nadal cierpi na brak weny pisarskiej – rodzina nie może z nim już wytrzymać! Na szczęście Pola wręcza mu w pracy projekt erotycznego scenariusza i namawia do poszerzenia wyobraźni. Po chwili wchodzący do gabinetu Tomek zastaje ich leżących na podłodze!

ODC 3454
Majka załamana – wie już, że Kuba handluje prochami! Kuba oddaje swojej dziewczynie dług i kupuje jej drogą bransoletkę. Majka jest zdziwiona, skąd ma kasę. Idąc do Smolnych dziewczyna jest świadkiem dziwnego spotkania Brzozowskiego z kolegą z uczelni. A słysząc, jak Kuba okłamuje mamę skąd ma nagły przypływ gotówki, jest już pewna – jej chłopak jest dilerem! Ewa przerażona – żona Borysa grozi Eli! Żona Borysa zaczepia Ewę i żąda zwrotu pieniędzy – inaczej coś złego może stać się Elżbiecie! Ostrowska natychmiast powiadamia o tym Igora. Ten natychmiast chce oddać kasę Borysowi, ale Ela ostro protestuje. Wściekły Nowak już bez ogródek wygarnia narzeczonej, jak bardzo jest nieodpowiedzialna! Elżbieta nagle słabnie… Ziębowa ma problemy z pamięcią, a Daria… z hojną pacjentką – żoną Nalepy! Maria myli zamówienia – podaje klientowi nie to, o co prosił. Ziębowa jest przestraszona stanem swojego umysłu… Tymczasem w szpitalu Daria ma zaopiekować się psychologicznie nową pacjentką. Okazuje się, że jest to żona doktora Nalepy. Nieświadoma tego Daria pogłębia znajomość z kobietą na tyle, że ta… ofiarowuje jej nowy samochód!

 

autor: TVN
TO TYLKO KILKA DNI
Następny artykuł:

TO TYLKO KILKA DNI

tvnpix