Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3358-3364

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3358-3364
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364  Foto: TVN

 

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2022
Emisja: od poniedziałku do czwartku, 17-27.01.22, godz. 20:40 (CET), 20:20 (CST), 21:20 (EST)
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364NA WSPÓLNEJ - ODC. 2258-3364
Foto: TVN
ODC 3358
Alarm w szkole Zimińskiej! Danka organizuje dla uczniów pogadankę o antykoncepcji. Na zajęcia przychodzą Ahmed i Majka ze… swoim małym dzieckiem! Kiedy młodzi opowiadają rówieśnikom, jakie są konsekwencje nieplanowanej ciąży i jak ich życie się zmieniło po urodzeniu synka, chłopiec… znika! Przerażeni młodzi rodzice wszczynają alarm w szkole! Ela i Igor na tropie korupcji Kostka?! Kostek oznajmia, że jedna z firm złożyła ewidentnie najlepszą ofertę na pompy insulinowe i to ona powinna zostać zwycięzcą. Ela postanawia jednak wypróbować pompy podczas dziecięcych zawodów pływackich. Zastanawia ją nerwowa reakcja Kostka – czy do niej i do Igora dotrze, że przetarg jest ustawiony?! Pomiędzy Damianem i jego ojcem staje… seks! Odkąd okazało się, że Cieślik senior jest z Itą, zazdrosny Damian praktycznie zerwał z nim kontakty. Monika natomiast obawia się o zdrowie teścia – czy seks w jego wieku z dużo młodszą partnerką jest bezpieczny?! Henryk chce spokojnie porozmawiać z synem, dochodzi jednak do awantury… Jeden z Cieślików traci przytomność!

ODC 3359
Beata w ciąży?! Beatę dręczą wyrzuty sumienia – wciąż myśli o inseminacji nasieniem Emila, którą zrobiła w tajemnicy przed wszystkimi. W końcu Wójcikowa decyduje się zrobić test ciążowy. Jego wynik powoduje, że zupełnie już traci grunt pod nogami… Nina zrzeknie się praw do swojego dziecka?! Nina ma dzisiaj zrzec się praw do swojej córeczki. Kiedy w szpitalu zjawia się urzędniczka, dziewczyna prosi jeszcze o chwilę do namysłu. Gorączkowo pyta się Darii, czy dobrze robi… Nagle prosi Dziedzicównę, żeby to ona i Adam zaopiekowali się jej córeczką! Ela nie odpuszcza - zamierza sprawdzić sprzęt dla chorych dzieci! Igor bada przeszłość biznesmena, którego Kostek feruje na zwycięzcę przetargu dla fundacji. Okazuje się, że Wachowski ma nie najlepszą reputację. Tymczasem Ela przekazuje chorym dziewczynkom pompy insulinowe do testowania na zawodach pływackich – między innymi te od Wachowskiego… Po południu Igor i Ela dopingują Julkę w jej pierwszym meczu piłki nożnej. Nowak zauważa, że największym kibicem jego córki jest… przystojny Mike!

ODC 3360
Renata szokuje Sławka – będą mieli dziecko?! Renata prosi Sławka, żeby adoptowali dziecko Niny! Dziedzic jest w szoku – przecież oni są za starzy, by podjąć się opieki nad niemowlakiem! Osłupiały, żali się Włodkowi – czuje, że bardziej nadaje się na dziadka, niż na ojca. Tymczasem Renata uspokaja Ninę – Sławkowi trzeba dać trochę czasu… Czy Igor zdąży zapobiec tragedii?! Igor spotyka się z byłym klientem Wachowskiego – dowiaduje się, że biznesmen dostarczył mu sprzęt bez homologacji i atestów. Tymczasem na basenie trwają zawody pływackie, w których biorą udział dzieci testujące pompy Wachowskiego! W pewnym momencie jedna z dziewczynek zaczyna się krztusić i tonąć – jej pompa wysiadła! Hebel w depresji, a Agnieszka wpuszcza do domu szpiega! Hebel wpada w depresję – oszukany i ośmieszony przez nieuczciwych wspólników od aplikacji szachowej… Tymczasem Sylwek zdobywa zaufanie Agnieszki, która zaprasza go do domu jej i Hebla. Chłopak jest pod wrażeniem rezydencji – wysyła do „Ojca” wiadomość, że jest co kraść!

ODC 3361
Agnieszka i Hebel pozwolą się okraść?! Hebel przekonuje żonę, że Sylwek ma złe zamiary – Agnieszka prosi go o jeszcze jedną szansę dla chłopaka. Tymczasem Sylwek melduje „Ojcu” – wypasiony dom Hebla to idealny cel na ich skok! Trzeba tylko poczekać na okazję… Niespodziewanie Hebel, w obecności chłopaka, informuje Olszewską, że wyjeżdżają dziś nad morze - czy byłego gangstera opuściła czujność?! Przemek i Monika przerażeni – co się stało z Dagmarą?! Przemek zapewnia Monikę, że to ona jest kobietą jego życia, ale chce być też ojcem dla Kacpra. Młody Smolny proponuje ukochanej, żeby razem poszli do Dagmary poznać małego. Kiedy pukają do niej, kobieta nie otwiera drzwi. Zza nich dobiega tylko płacz synka Przemka… Co się stało z Dagmarą?! Cieślik pragnie zmienić swoje życie! Damian, po ostatnich przejściach ze swoim ojcem, nie może dojść do siebie. W końcu mówi Monice, że coraz częściej nachodzi go myśl, żeby zmienić swoje życie - jest zbyt przewidywalne! Cieślikowa na razie traktuje rozterki męża z przymrużeniem oka…

ODC 3362
Lew Nalepa robi wrażenie na kardiochirurgach i na… Ewie! Doktor Nalepa świetnie sobie radzi na oddziale Kamila – ratuje pacjenta z komplikacjami po przeszczepie serca, a innowacyjna metoda operacyjna robi na lekarzach wrażenie. Lew nie odpuszcza też na innych frontach – okazuje się miłośnikiem samby, na którą zaprasza… Ewę! Ta cały czas próbuje ukryć zaczepki Nalepy przed mężem… Przemek zaopiekuje się swoim synkiem – co na to Monika?! Dagmara odzyskuje przytomność i… nie chce jechać do szpitala! Bo co z jej dzieckiem?! Przemek uspokaja – on zajmie się Kacperkiem… Czy Dagmara zrozumie, że młody Smolny dojrzał do bycia ojcem? A co na to wszystko Monika?! Hebel znajdzie sposób, by uratować duszę Sylwka?! Hebel chce walczyć o Sylwka – poznaje go z byłym członkiem gangu „Ojca”. Mężczyzna opowiada o tym, że „Ojciec” udawał opiekuna, a potem posłał go do więzienia na długie lata. Czy Sylwek wreszcie zrozumie, że jest wykorzystywany?!

ODC 3363
Czy Igorowi uda się obnażyć korupcję Kostka? Igor i Elżbieta, dzięki założonemu przez Nowaka w fundacji podsłuchowi, słyszą jak Kostek domaga się od Wachowskiego premii za ustawiony przetarg. Wielomilionowy kontrakt ma zostać podpisany dziś. Czy Igorowi i Eli uda się temu zapobiec?! Doktor Nalepa balansuje na granicy prawa i… przyzwoitości? Pacjent po przeszczepie serca bardzo chce skontaktować się z rodziną dawcy. Ostrowski zdecydowanie odmawia – to niezgodne z prawem. Doktor Nalepa ma jednak inne zdanie – próbuje namówić żonę dawcy na spotkanie z pacjentem! Lew nie odpuszcza też Ewie – sprytnie wymusza na Ostrowskiej pomoc w organizacji charytatywnego balu na rzecz psychiatrii dziecięcej… Nina nie odda córeczki Renacie i Sławkowi?! Nina ma wątpliwości, czy dobrze robi zgadzając się na pełną adopcję. Miała nadzieję, że za dwa lata odbierze córeczkę. Daria zabiera Ninę do Renaty i Sławka, żeby zobaczyła jaki dom może mieć jej dziecko. Dziewczyna zaczyna płakać i… ucieka!

ODC 3364
Dębkowa truje klienta restauracji Marka i Stefana! Zimińscy znowu muszą godzić swoich przyjaciół, Dębków. Marek dopytuje Stefana, dlaczego Halinka jest taka rozżalona. Okazuje się, że Dębek nie pozwala wprowadzić do menu ich restauracji zupy grzybowej swojej żony. Po interwencji Zimińskiego zupa trafia do karty. Pierwszy klient, który ją zamawia jest zachwycony, po czym… pada martwy! Trener Julki pijany a Kostek pójdzie siedzieć! Igor przychodzi na trening Julki – chce zobaczyć, jak córka sobie radzi w drużynie piłkarskiej. Nowak zauważa, że trener dziewczynek jest dziwnie pobudzony. Wydaje się, że czuć od niego alkohol… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Kostek odpowie za łapówkarstwo oraz narażenie zdrowia i życia dzieci. Spotyka nieuczciwego współpracownika przed komisariatem! Smolny na tropie afery, a Przemek… frustruje Monikę! Załamany Kuba przychodzi do ojca – instruktor nauki jazdy znowu nie dopuścił go do egzaminu. Smolny jest przekonany, że Terlecki celowo oblewa syna, żeby dokupił kolejne płatne jazdy! I postanawia to udowodnić… Tymczasem Przemek coraz częściej i chętniej wyręcza Dagmarę w opiece nad swoim synem, co doprowadza do frustracji Monikę!

 

autor: TVN
KONTROLA
Następny artykuł:

KONTROLA

tvnpix