Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 22.11-02.12.21, godz. 20:40 (CET), 20:20 (CST), 21:20 (EST).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334NA WSPÓLNEJ - ODC. 3327-3334
Foto: TVN


ODC 3327

Czy Darek już żałuje, że ma rodzinę?! Ojciec zaskakuje Darka – wręcza mu grubą kopertę z pieniędzmi. Oznajmia, że wie o jego rzekomych kłopotach - od Justyny! Żbik stanowczo zaprzecza, ale Zakościelny nie życzy sobie odmowy – chce pomóc synowi… Darek ostro rozmawia z Justyną - Tadeusz robi im zdjęcie w chwili, gdy macocha błagalnie chwyta Żbika za ramiona. Chłopak oskarża ich o romans! Paweł walczy o brata – sięga po… kobietę! Emil rozpoczyna radioterapię. Paweł martwi się o zdrowie brata - zauważa to Mariola, kierownik budowy domu Wójcików. Kobieta oznajmia, że chce poznać Larsona! Okazuje się, że Emil i Mariola nadają na tych samych falach… Pawła bardzo to cieszy – może dzięki niej brat odzyska nadzieję?! Berg kontra ojciec chorego Tymka! Podczas śniadania u Bergów Tymek obserwuje ich życzliwe relacje rodzinne. Później wyznaje, że jego tata… go nie kocha! Ojciec chłopca potwierdza to swoim zachowaniem… Bogdan nie może tego znieść – robi Jeremiemu wykład o tym, jak bardzo krzywdzi swojego synka!


ODC 3328

Darek musi unieszkodliwić swojego przyrodniego brata! Młody Zakościelny zamierza powiedzieć ojcu o rzekomym romansie Darka i Justyny. Żbik działa natychmiast - wciąga chłopaka w akcję przekazania pieniędzy szantażyście, który zaraz potem zostaje zatrzymany przez policję. Darek przekonuje zaskoczonego Tadzia, że właśnie o niego chodziło - mężczyzna miał dowody na jego niechlubną przeszłość! Czy młody Zakościelny uwierzy w mistyfikację Darka?! Julka walczy z matmą, a Ela z… zaborczym Kostkiem! Julka poprawia matematykę – wygląda na to, że dzięki przyjaźni z Melą wychodzi na prostą,. Tymczasem Elżbieta negocjuje fuzję swojej fundacji z międzynarodową firmą. Ela pamięta o radach Igora – jest twarda i nie zgadza się na całkowitą podległość zarządowi. Kostek jest wyraźnie zaskoczony jej postawą! Maks w totalnych kleszczach – nie wie, co robić… Maks spotyka się z Paulą, która jest z nim w ciąży. Rozmowa zostaje przerwana przez Wiktorka – przerażony synek nie może dobudzić matki! Okazuje się, że Ilona przesadziła z lekami i alkoholem. Maks nie może jej zostawić samej z dzieckiem… Brzozowski jest w kleszczach – w tym czasie Paula spotyka się z jego matką!

 

ODC 3329

Ilona zrywa z Maksem – ale znajduje ukojenie w ramionach tajemniczego Łukasza… Iza pyta syna - zostaje z Iloną, czy wyjeżdża z Paulą? Maks nie potrafi się zdecydować… Tymczasem Zdybicka rozmawia z Łukaszem, który przekonuje ją, by dała mężowi ostatnią szansę. Ilona dzwoni do Maksa - gdy słyszy, że jest z nim kochanka decyduje, że to koniec! Znajduje pocieszenie w ramionach Łukasza… Smolny pogrąża się totalnie – czy Basia go uratuje?! Lara wyciąga Krzysztofa na zwierzenia - Smolny mówi jej, że w młodości prześladował kolegę… Ale nie chciał jego śmierci! Tymczasem Daniel przynosi matce dokumenty dostarczone do redakcji - dotyczą Rafała Ściborka, zmarłego tragicznie kolegi Smolnego… Basia zaczyna rozumieć, co mąż przed nią ukrywa! Nadciąga wojna Cieślika z Szulcem?! Damian z synem trafiają na zaśmiecony plac. Po posprzątaniu Kajetan zauważa, że to idealne miejsce do szkolenia psów. Cieślik obiecuje synowi, że zgłoszą to jako projekt obywatelski… Tymczasem Szulc planuje ogólnodostępny plac manewrowy - dokładnie w tym samym miejscu!

 

ODC 3330

Damian i Wojtek w zwarciu totalnym! Szulc i Cieślik walczą o plac - nawzajem oskarżają się o nieuczciwość! Również ich żony prowadzą wojnę podjazdową - zarówno Monika jak i Żaneta pomagają mężom, działając na szkodę swoich pracodawców… Szykuje się rodzinna vendetta?! Kostek rozpoczyna otwartą wojnę z Elą?! Ela chce pomóc dzieciom chorym na cukrzycę - zamierza zdobyć fundusze na drogie pompy insulinowe. Prosi Kostka o prezentacją graficzną. Kostek wykorzystuje sytuację – sam dzwoni do prezesa i przedstawia plan Eli jako swój! Tymczasem Julka pomaga Meli w przygotowaniu przyjęcia urodzinowego… Bruno – z nieba do piekła! Natalia prosi Bruna, by wprowadził się do niej. Krawczyk natychmiast biegnie spakować rzeczy. Kiedy wraca okazuje się, że… wrócił mąż Natalii! Bo mała Zuzia jest chora… W tak brutalny sposób Bruno dowiaduje się, że Piotr zamierza walczyć o swoją rodzinę!

ODC 3331

Smolny zginie tragicznie?! Lara wręcza Smolnemu ukończoną powieść. Krzysztof z przerażeniem odkrywa, że to opowieść… o nim i tragicznie zmarłym Rafale Ściborku! Według wskazówki Cedro, Smolny przyjeżdża do swojego dawnego poprawczaka. Na dachu budynku, z którego kiedyś spadł Rafał spotyka Larę i… brata bliźniaka Rafała! Rodzeństwo chce srogiej zemsty - Krzysztof ma skoczyć! Ilona ostro mści się na Maksie! Oszalała Ilona wyrzuca resztę rzeczy Maksa i każe mu się wynosić. Jakiś czas później rozmawia z Łukaszem, który namawia ją do zemsty na mężu. Zdybicka nie zastanawia się długo – prosi Weronikę, żeby pomogła jej pozbawić Maksa praw rodzicielskich do Wiktorka! Paweł ma kochankę?! Beata w swoim nowym domu przyłapuje półnagą kobietę! Rzuca się na nią z pięściami sądząc, że to kochanka Pawła. Na szczęście Wójcik wyjaśnia żonie, że Mariola kieruje ich budową. Kobiety umawiają się na pojednawczego drinka w barze Ziębów. Dołączają do nich Paweł i Emil, którego Wójcikowie próbują swatać z Mariolą. Bardzo skutecznie!

ODC 3332

Walka Szulców z Cieślikami trwa! Rywalizacja między Szulcami a Cieślikami powoduje wrogość obydwu rodzin. Mania i Kajetan mają tego serdecznie dość – dzieciaki mają plan jak pogodzić rodziców. Tylko, czy ich rodzice są w stanie pójść na kompromis? Zwłaszcza, gdy dowiadują się, że ich konkurujące projekty mają jednakowe poparcie! Smolny walczy o życie! Przed ośrodek w Żabińcu podjeżdża policja. Widząc to, brat Rafała Ściborka, chcąc wymierzyć karę Smolnemu, próbuje zrzucić go z dachu! Dochodzi do szarpaniny, w wyniku której to napastnik zawisa na krawędzi budynku… Czy Krzysztof będzie żył z podwójnymi wyrzutami sumienia?! Joanna walczy o Tymka… z jego ojcem! Bergowie wciąż mają pod opieką Tymka, który symuluje chorobę żeby nie iść do szkoły. Joanna próbuje rozmawiać z jego wychowawczynią, sugerując że chłopiec wymaga specjalnej opieki. Po południu do Bergów wpada wściekły ojciec Tymka – Joanna nie ma prawa wtrącać się w wychowanie jego syna! Mężczyzna zabiera chłopca chcąc wręczyć Bergowej pieniądze za opiekę…

 

ODC 3333

Joanna przerażona – Tymek ucieka od swojego ojca! Bogdan jest załamany Szarkiem, który pobił jednego z kierowców, bo ten obraził kobietę. Okazuje się, że chodzi o Jagodę – kierowcę tira, w której Szark zakochał się na zabój! Tymczasem zaskoczona Joanna słyszy podziękowania od ojca Tymka. Jeremi twierdzi, że jest wdzięczny Bergom za pomoc i rady. Tylko dlaczego Tymek ucieka nocą z domu?! Czy Damian i Wojtek w końcu się opamiętają?! Szulc i Cieślik ćwiczą przemówienia na spotkanie z mieszkańcami dzielnicy. Do głosowania na swoje rywalizujące projekty próbują przekonać Ziębów. Maria stanowczo oświadcza im, że w ogóle nie zamierza głosować – ma dość ich kłótni! Zachowanie Damiana i Wojtka podczas spotkania z mieszkańcami sprawia, że odsuwają się od nich wszyscy… Kasia magistrem! Zacznie pracę w szkole Danki? Zimińska ma problem z uczennicami, które przychodzą na lekcje zbyt roznegliżowane i twierdzą, że czują się komfortowo. To nie jedyny kłopot Danki – w szkole brakuje nauczyciela plastyki. Przypadkiem dowiaduje się, że Kasia została świeżo upieczonym magistrem sztuki…

ODC 3334

Elżbieta oszukana przez Kostka?! Elżbieta bardzo przeżywa swoją dzisiejszą prezentację dla zarządu międzynarodowej fundacji. Nieoczekiwanie dostaje od nich telefon – okazuje się, że wiedzą już o projekcie pomocy dzieciom chorym na cukrzycę. Chcą współpracować i chwalą pomysł… Kostka! Ela nie może uwierzyć, że jej nowy współpracownik wykręcił jej taki numer! Bruno wykorzystywany przez Natalię?! Bruno spędza z Natalią cudowne chwile. Jednak kobieta martwi się o kontakty z córeczką – dla dobra Zuzi chce spędzić wspólnie z mężem popołudnie. Bruno obserwuje ich z rosnącą zazdrością, bo Piotr wykorzystuje każdy moment, by zbliżyć się do żony. Wieczorem mężczyzna ostrzega Bruna - Natalia szybko się nim znudzi! Jak każdym kochankiem… Kasia zdobywa młodzież Danki – a zwłaszcza Janka! Kasia decyduje się pomóc Zimińskiej – przygotowuje ciekawy eksperyment, uświadamiający uczniom ogromne znaczenie ubioru w relacjach z ludźmi. Młodzież jest zaintrygowana sposobem przekazania wiedzy przez Bergównę - jak i nią samą! Zwłaszcza Janek…

autor: TVN
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
Następny artykuł:

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

tvnpix