Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318  Foto: TVN
Emisja: od poniedziałku do czwartku, 25.10-04.11.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT)
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318NA WSPÓLNEJ - ODC. 3311-3318
Foto: TVN

 

ODC 3311
Ilona nie wierzy w wierność Maksa! Ilona unika kontaktu z mężem. Jest rozgoryczona bo czuje, że Maks ma jakąś kobietę w Hiszpanii. Ten przekonuje, że to nieprawda i proponuje żonie wyjazd we dwoje. Zdybicka jest wściekła – przecież najważniejszy jest teraz ich synek, który tak tęsknił i tyle przeszedł z powodu Maksa! Wieczorem roztrzęsiona Ilona łyka garść leków uspokajających… Kamil ratuje życie przestępcy, a Ula straci ukochanego Hao?! Karetka zabiera Siweckiego do szpitala - tam Kamil przeprowadza udaną operację ratującą życie swojego pacjenta. Córka więźnia, Laura, z wdzięczności rzuca się na szyję Hofferowi… Tymczasem Ula dowiaduje się od Hao, że jego ojciec planuje wyjazd do Wietnamu. Ukochany Hofferówny nie wie, czy w ogóle wróci do Polski. Młodzi są załamani... Smolny grzebie w swojej przeszłości a Kuba znowu na celowniku Pauliny! Krzysztof, w tajemnicy przed żoną, jedzie do placówki wychowawczej, w której przebywał jako nastolatek. Dziwnym splotem okoliczności towarzyszy mu Lara. Kobieta z uwagą obserwuje Krzysztofa, który z przejęciem wertuje dokumenty dotyczące śmierci kolegi z ośrodka… Tymczasem Kubę odwiedza Paulina – wyznaje mu miłość i oznajmia, że zrobi wszystko, by znów byli razem!

ODC 3312
Lara zdradza Smolnego przed żoną a Kuba w uczuciowych kleszczach! Smolny dowiaduje się od dyrektorki poprawczaka, że ktoś ostatnio drążył sprawę śmierci jego kolegi sprzed lat - Rafała Ściborka! Po powrocie do Warszawy Lara wsypuje Krzysztofa przed Basią – ujawnia, że spędziła ze Smolnym noc w Żabińcu… Tymczasem Kuba jest skołowany po wyznaniu Pauliny. Nie wie czy kocha ją, czy Maję! Maks dostaje szansę od Ilony, czy słusznie?! Brzozowski - uciekając się do podstępu - umawia się z Iloną w restauracji. Błaga o szansę i wyznaje jej miłość. Małżonkowie spędzają upojny wieczór, ale magia znika nocą: do Maksa przychodzi wiadomość od jakiejś stęsknionej kobiety! Ilona jest zdruzgotana… Ita przerażona – traci czucie w ręce! Damian jest bardzo wdzięczny żonie, za to, że razem z nim opiekuje się Itą. Monika jest szczerze zaangażowana i zatroskana zdrowiem jego dawnej partnerki. Nieoczekiwanie Ita zaczyna mieć dziwne objawy – całkowicie traci czucie w ręce! Cieślikowie natychmiast zabierają kobietę na badania do szpitala. Ich wyniki szokują wszystkich!

 

ODC 3313
Basia ma dość kłamstw Krzysztofa a Kuba wyznaje miłość Mai! Basia jest zazdrosna i zła o to, że Krzysztof nie powiedział jej o swojej eskapadzie z Larą. Smolny obiecuje, że dzisiejszy wieczór spędzą we dwoje. Niestety, nie dotrzymuje słowa - razem z Bizoniem, kolegą z poprawczaka, próbuje wyśledzić, kto mści się za śmierć Rafała Ściborka! Tymczasem Kuba wyznaje Mai, że jest w niej zakochany! Bruno odzyskuje Natalię, a Eliza jest wobec niej podejrzliwa! Bruno boleśnie przeżywa fakt, że Natalia zniknęła i nie odzywa się do niego. Jakaż jest jego radość, gdy ukochana pojawia się u niego! Eliza zaprasza kobietę na kolację – chce, by lepiej się poznali. Gdy do Natalii przychodzi sms, Eliza podgląda jego treść! Jest zszokowana… Igor i Ela mają poważny problem z Julką! Koleżanki Julki krytykują jej wygląd i śmieją się, że zakuwała do sprawdzianu, a przecież wszystko ma w Internecie. Podczas klasówki nauczycielka przyłapuje Julę na ściąganiu z komórki i wzywa rodziców na rozmowę. Do Igora i Eli dociera, że mają poważniejszy problem, niż im się wydawało…

 

ODC 3314
Przerażona Joanna podejrzewa, że jest w ciąży! Joanna źle się czuje i podejrzewa, że może być w ciąży. Martwi ją to - przypomina sobie, jak straciła dziecko. Bogdan przekonuje żonę, że tym razem wszystko będzie dobrze… Niestety, dramatyczne zdarzenia doprowadzają do tego, że Joanna musi być operowana. Berg jest przerażony… Natalia funduje Brunowi emocjonalny rollercoaster! Bruno stracił głowę dla Natalii – zaczyna planować z nią życie! Jest wniebowzięty, gdy ukochana zaprasza go do siebie. Nagle czuła kochanka dostaje sms-a – po przeczytaniu stwierdza, że… nic nie będzie z ich uczucia! Zszokowany Krawczyk zostaje wyrzucony z mieszkania! Córka Igora zderza się ze szkolnym hejtem! Julka żali się tacie, że martwią ją krytyczne komentarze pod jej zdjęciami w Internecie. Igor próbuje wesprzeć córkę… W szkole koleżanki Julki naśmiewają się z nowej uczennicy, Meli. Wytykają jej, że jest gruba! Czy Julka przyłączy się do hejtu?

 

ODC 3315
Berg załamany – co z Joanną, co z ich dzieckiem?! Bogdan zamartwia się operacją żony, zwłaszcza że nikt nie informuje go, co się dzieje. W końcu dowiaduje się od lekarza, że Joannie usunięto cystę, która rozlała się po uderzeniu! Przerażony Berg dopytuje - co z ciążą?! Hao ucieka z domu – Ula zamierza go ukrywać! Ula i Hao nie wyobrażają sobie rozstania a tymczasem ojciec chłopaka już kupił bilety do Wietnamu. Młodzi przygotowują obiad i próbują przekonać tatę Hao, żeby pozwolił mu zostać. To tylko pogarsza sprawę. Zdesperowany Hao ucieka z domu, a Ula zamierza ukrywać go w swoim pokoju… Cieślikowie przeżyją cudowne chwile… bez Ity?! Ita, zabezpieczona w leki na boreliozę, planuje wyjazd. Dla Cieślików, Szulców i Ziębów robi pożegnalne szkolenie z… seksu tantrycznego! Robi się gorąco… Na koniec obdarowuje Monikę a Damianowi szepcze coś do ucha i każe dbać mu o miłość. Cieślik bierze sobie do serca słowa Ity i wieczorem przygotuje dla żony zmysłową niespodziankę!

 

ODC 3316
Zdybicka wyrzuca Maksa z domu! Ilona chce wiedzieć czy Maks ma kobietę w Hiszpanii. Brzozowski milczy, co dla Ilony jest tylko potwierdzeniem. Każe mu się natychmiast wyprowadzić! Z rozpaczy Ilona upija się pakując rzeczy męża. Wieczorem Maks przychodzi z Wiktorkiem do domu - nie wie, czy może z nią zostawić dziecko… Ula kłamie jak z nut, by ochronić ukochanego… Hao krzyczy przez sen, czym budzi Kamila. Chłopakowi udaje się jednak ukryć, a Ula wymyśla jakieś kłamstwo… Rano w mieszkaniu Hofferów pojawia się ojciec Hao. Zdenerwowany mężczyzna twierdzi, że jego syn tu jest, czemu Ula zdecydowanie zaprzecza. Hoffer jednak jest podejrzliwy… Romans Natalii z Brunem skończony?! Bruno nie odpuszcza – musi porozmawiać z Natalią. Jedyne co od niej słyszy, to że ma dać jej spokój! Tylko dlaczego po tej rozmowie dziewczyna płacze? Po południu Krawczyk staje pod balkonem ukochanej z wypisanym wyznaniem miłości. Natalia jest przerażona, bo w mieszkaniu jest z nią jej mąż i córeczka!

 

ODC 3317
Ula znika razem z Hao – Hoffer zgłasza ucieczkę nastolatków! Kamil, po tym jak nakrywa młodych, wzywa ojca Hao. Mężczyzna robi Hofferom awanturę, a Hao wykorzystuje zamieszanie i ucieka. Kamil jest wściekły i daje córce szlaban! Jednak wieczorem odkrywa, że… Ula zniknęła! Hoffer z ojcem Hao zgłaszają na policji ucieczkę dzieci. Tymczasem młodzi nocują w jednym z kontenerów na terenie firmy Zuzy. Nagle kontenerem zaczyna huśtać! Świat Ilony w kompletnej rozsypce! Wiktorek smutno pyta mamę, czy tata znowu wyjedzie? Chłopiec bardzo przeżywa domowe awantury. W szkole bije kolegę – zostają wezwani rodzice! Po południu Maks przekonuje Ilonę, żeby dała mu szansę, bo dla niego liczy się tylko ona i syn! W tym momencie dzwoni Paula, kobieta z którą Maks zdradził Zdybicką w Hiszpanii. Telefon odbiera Ilona i dowiaduje się, że kobieta przyleciała do Warszawy! Joanna zaklinaczem dzieci? W szpitalnej sali Joanny pojawia się kobieta w zaawansowanej ciąży. W porze odwiedzin przychodzi jej mąż wraz z ich kilkuletnim synkiem, który jest wyjątkowo nieznośny. Rodzice wyraźnie nie radzą sobie z Tymkiem. Nieoczekiwanie, Bergowa doskonale potrafi się z ich dzieckiem dogadać!

 

ODC 3318
Kolejny cios dla Zdybickiej – kochanka Maksa jest w ciąży! Ilona spotyka się z kochanką męża. Oświadcza Pauli, że dla dobra synka jest gotowa wybaczyć Maksowi. Załamana kobieta oświadcza, że… jest z Brzozowskim w ciąży! Roztrzęsiona Zdybicka idzie do poradni psychologicznej. Kiedy waha się, czy wejść podchodzi do niej przystojny mężczyzna i namawia do odwagi… Ula i Hao w zagrożeniu – czy rodzice zdążą ich uratować? Kontener, w którym schronili się Ula i Hao został zaplombowany i odjeżdża do Oslo na tirze! Młodzi są przerażeni, zaczyna im brakować powietrza! Nie mają też zasięgu, ale Uli udaje się zadzwonić na chwilkę do mamy. Gdy do Zuzy dociera, gdzie jest jej córka, zaczyna się wyścig z czasem! Julka chce być popularna w sieci – czy skończy się to tragedią?! Elżbieta dowiaduje się od księgowej, że koszty imprezy charytatywnej organizowanej przez Kostka groźnie rosną. Marcinkowa bierze mężczyznę na dywanik… Tymczasem Julka chce dorównać koleżankom popularnością w necie. Córka Igora zjada przed kamerą opakowanie bardzo ostrych papryczek i… zaczyna się dusić!

 

 

autor: TVN
TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
Następny artykuł:

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ

tvnpix