Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 13-23.09.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT)

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294NA WSPÓLNEJ - ODC. 3287-3294
Foto: TVN

ODC 3287

Janek zapożycza się i oddaje dług klasie – nie będzie donosicielem! Zimińska naciska, żeby Janek wskazał winnego albo sam oddał pieniądze kolegom. Chłopak nie chce donosić i prosi Dankę o pożyczkę. W szkole rzuca kolegom banknoty, utrzymując że to nie on ich okradł! Klasa wciąż wierzy Antkowi… Kama, Mikołaj i Marta „kupują” paparazzi?! Ksawery wstydzi się tego, że media trąbią o romansie Mikołaja. Prosi mamę, żeby coś z tym zrobiła. Dzięki pomocy Kamy Marta i Mikołaj dopadają paparazzi! Mężczyzna nie chce oddać im kompromitujących zdjęć, chyba że dostarczą mu lepsze. Konarska z Leśniewskim obiecują mu akcję, która trafi na okładki! Co planują?! Emil wariuje z rozpaczy po stracie dziecka - to samo przeżywa Beata! Emil jest w tragicznym stanie psychicznym – z rozpaczy i wściekłości niszczy wystawę sklepu z artykułami dla niemowląt. Paweł chce zabrać go do Ziębów, ale Larson protestuje – chce być sam! Tymczasem Beata nie może przeboleć tego, że Anka pozbyła się dziecka. Paweł ma plan, jak uszczęśliwić żonę!


ODC 3288

Zuza może liczyć na współpracę z kobietami, a Ula musi męczyć się z Hao?! Zuza i Joanna wpadają na pomysł, żeby Hofferowa podjęła współpracę tylko z firmami, których prezesami są kobiety. Z pomocą przychodzi Julia - była sekretarka prezesa-szowinisty, którego Zuza tak koncertowo rozegrała... Tymczasem Ula i jej rywal Hao zostają równorzędnymi laureatami olimpiady – dyrektorka każe im wspólnie uczyć się do kolejnego etapu! Ślub Marty i Mikołaja?! Konarska wymyśliła, że plotki o romansie Mikołaja może uciąć tylko… ich ślub! Najbliżsi pary młodej dostają pilne zaproszenie na rodzinną sesję zdjęciową. Kiedy dowiadują się prawdy, wszyscy są w szoku. Jest tam również Kama... Paparazzi jest zachwycony – to będą zdjęcia na okładki! Daria zdąży wyznać miłość Adamowi?! Renata próbuje wyciągnąć od Darii, czym dziewczyna się zadręcza. Dziedzicówna zwierza się z wątpliwości, czy Namysłowski wybaczył jej zdradę. Słyszy od Renaty, że powinna zastanawiać się jedynie nad tym, czy naprawdę kocha Adama. Daria już to wie, ale czy zdąży wyznać miłość Namysłowskiemu, który dziś leci do USA?!

 

ODC 3289

Smolny i Kuba mają potężne problemy… z kobietami! Kuba ćwiczy z Paulą poloneza na studniówkę. Nagle ukochana przewraca się, budząc śmiech młodzieży. Najbardziej dostaje się… Kubie! Tymczasem Smolny nie może opanować Lary, która praktycznie zaczyna rządzić jego redakcją… Honorata pomaga tajemniczemu mężczyźnie. Honorata zaprasza do swojego sklepu bezdomnego, który ma kompletną amnezję. Kiedy przypadkiem z półki spadają walizki, mężczyzna dostaje ataku paniki! Hofferowa postanawia pomóc nieszczęśnikowi w odnalezieniu rodziny… Ula rywalizuje o… Hao?! Ula nie chce uczyć się do olimpiady wspólnie z Hao. Jednak kiedy widzi, że do Wietnamczyka podbija jej koleżanka Sandra, zaczyna z nią… rywalizować! Tymczasem Zuza podstępem załatwia dla swojej firmy świetny kontrakt!

 

ODC 3290

Darek szantażowany! Darek ma kolejne spięcie ze swoim przyrodnim bratem. Kiedy ten chce go wyrzucić z kancelarii, z pomocą Tadeuszowi przychodzi żona Zakościelnego. Kobieta syczy do Żbika, żeby nie fikał, bo doniesie jego ojcu, że… Darek brał pieniądze za seks! Janek znowu daje popalić Zimińskim! Słowik oczyszcza Janka z zarzutu przywłaszczenia pieniędzy kolegów! W ramach przeprosin klasa zaprasza go na plenerową imprezę. Janek chce pokazać, że jest równiachą i potrafi sporo wypić. Wieczorem wraca do domu kompletnie pijany! Zimińscy są załamani… Honorata na tropie tożsamości bezdomnego mężczyzny! Honorata drąży sprawę bezdomnego. Kiedy mężczyzna widzi Ksawerego ożywia się i nazywa go Hankiem. Wtedy Hofferowa pokazuje mu górniczy mundur – bezdomny znowu ma atak paniki! Czyżby pochodził ze Śląska? Honorata podpowiada ten trop Idze, która sprawdza go w policyjnej bazie zaginionych…

 

ODC 3291

Danka „rozprawia się” z Jankiem, a ten z Antkiem! Zimińscy są wściekli na Janka, który wrócił do domu kompletnie pijany – chłopak jednak nie widzi w tym problemu… W szkole okazuje się, że Antek nie pojawił się na lekcjach. Nikogo to nie dziwi, bo wszyscy wiedzą, że czuje się jak szmata. Pijanego i pobitego Antka znajduje Janek! Ziębie marzy się sława?! Włodek-motocyklista robi wielkie wrażenie na przypadkowo spotkanej agentce - dostaje propozycję udziału w castingu. Zięba chwali się Romanowi, że zostanie gwiazdą reklamy – czuje się dowartościowany i… piękny! Co na to Maria?! Bruno staje się bogaczem i… zakochuje się?! Cielecki kupuje od Bruna mieszkanie dla Elizy i jej rodziny. Krawczyk cieszy się dużym zyskiem i planuje przyszłe interesy… Tymczasem trenując w plenerowej siłowni zauważa ćwiczącą dziewczynę, która robi na nim duże wrażenie. Kobieta zaraz potem go… nokautuje!

 

ODC 3292

Żbik straci ojca i… Kasię?! Zakościelna awanturą chce zmusić męża, by pozbył się Darka z ich życia. Żbik przekonuje jednak ojca, by postawił się żonie. Justyna nie zamierza się poddać - oświadcza Darkowi, że powie Kasi i Zakościelnemu o tym, że sprzedawał się kobietom! Żbik nie ma wyjścia – sam musi wyznać ukochanej wstydliwą prawdę! Zuza osiąga kolejny sukces a o Ulę walczy Hao! Hofferowa wkrada się w łaski kolejnej prezeski i podpisuje poważną umowę współpracy. Wszystko dzięki Julii, której Hofferowa proponuje pracę. Kobieta odmawia – jest rodzinnie związana z firmą Stasina… Tymczasem Hao staje w obronie Uli. Chłopak zostaje pobity – zatroskana Hofferówna przyprowadza go do domu. Tam zaskakuje ich Kamil! Honorata przyłapuje Romana z Włodkiem na… łóżkowych igraszkach! Maria bezskutecznie próbuje dowiedzieć się od męża, co przed nią ukrywa. Włodek przychodzi do Romana, żeby w spokoju przećwiczyć swoją rolę. Hoffer jest zaskoczony odwagą przyjaciela, który ma odegrać w reklamie łóżkową scenę. Jeszcze bardziej zszokowana jest Honorata, która przyłapuje ich obu na miłosnych igraszkach!

 

ODC 3293

Ula zakochana, a Zuza ostatecznie niszczy szowinistę Stasina! Ula od rana jest cała w skowronkach - Hofferowie są pewni, że córka się zakochała w Hao! Zuza nieoczekiwanie wpada na posiedzenie rady nadzorczej firmy rodziny Stasinów. Prezes -który tak fatalnie potraktował Hofferową – dowiaduje się, że jego siostra Julia sprzedała Zuzie część udziałów. I to właśnie Julia zostaje prezeską zamiast nadętego Stasina! Paweł szuka dawcy nasienia dla żony! Beata i Paweł są zdecydowani na ciążę z inseminacji. Wójcik zamierza osobiście i odpowiedzialnie wybrać dawcę nasienia. Jeszcze tego samego dnia umawia się z jakimś mężczyzną. Beata, która przecież marzy o ciąży, nieoczekiwanie kończy spotkanie – ona nie chce znać ani widzieć faceta, który będzie ojcem ich dziecka! Kasia nie chce chłopaka żigolaka! Darek budzi się skacowany i orientuje się, że Kasi nie ma w domu. W dodatku nie odbiera od niego telefonów. Żbik jest załamany. Tymczasem Bergówna żali się Elizie - czy potrafi żyć z mężczyzną, który sprzedawał swoje ciało?!

 

ODC 3294

Paweł ratuje małżeństwo kolegi, a potem… obija mu twarz! Wójcikowie kontaktują się z bankiem spermy – tak zamierzają znaleźć dawcę nasienia! Tymczasem w pracy Paweł dowiaduje się, że jego przyjaciel otrzymał pozew o rozwód - organizuje szybką pomoc. Kumpel jest mu tak bardzo wdzięczny, że słysząc o kłopotach Wójcików, oferuje… swoją pomoc w zapłodnieniu Beaty! Paweł nie wytrzymuje… Bruno szuka tej jedynej, a znajduje… tłum! Bruno bardzo przeżywa, że stracił szansę na miłość. Nie zapamiętał numeru telefonu do pięknej Natalii. Hanusia z Juniorem doradzają wujkowi, żeby nagrał filmik z ogłoszeniem kogo poszukuje. Gdy nagranie pojawia się w internecie, Bruno zostaje zasypany lawiną wiadomości od pragnących go dziewczyn! Do Damiana wraca dawna miłość! Cieślik wyciąga z aresztu swoją dawną miłość. Damian i Ita byli w sobie zakochani 20 lat temu, ale wygląda na to, że dla kobiety czas niczego nie zmienił! Cieślik jest w szoku. Na dodatek Żaneta dowiaduje się od Ity, że ta jest specjalistką od seksu tantrycznego! Co na to wszystko Monika?!


autor: TVN
Chyłka – Inwigilacja
Następny artykuł:

Chyłka – Inwigilacja

tvnpix