Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 28.06-08.07.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253NA WSPÓLNEJ - ODC. 3246-3253
Foto: TVN

ODC 3246

Honorata odzyskuje przytomność po porażeniu prądem w kamperze Muszki. Roman i Mikołaj z Martą martwią się o nią – zmiany w mózgu powodują u Hofferowej dziwne zachowania. Honorata pyta o nieistniejące osoby! Roman jest załamany… Michał ma nadzieję, że odnajdzie Kingę! Kobieta, która miała paszport Kingi Brzozowskiej od razu rozpoznaje Michała i oznajmia mu, że była więziona razem z jego żoną! Jakiś szaleniec przetrzymywał je w domu na wsi. Klaudia twierdzi, że zaprowadzi tam policję. Michał ma nadzieję, że odnajdzie żonę… Co na to Iga?! Danuta daje rodzinie przystań – czy bezpieczną?! Do Zimińskich przyjeżdża z Londynu kuzynka Danki. Lidka wraca z synem z wieloletniej emigracji. Danuta zapisuje Janka do swojej szkoły. Chłopak śmiało wkracza w nowe środowisko. Nie spodziewa się, że koledzy na powitanie… pobiją go!


ODC 3247

Michał z policjantami przeszukują dom, w którym więziona była Kinga i kobieta, która miała jej dokumenty. Klaudii udało się uciec, a po Brzozowskiej jedynym śladem jest jej pierścionek... Po jakimś czasie policja znajduje ślady krwi w jednym z pomieszczeń. Michał jest załamany – czy to oznacza, że Kinga nie żyje?! Nowe wyzwania przed Martą i Mikołajem?! Marta otrzymuje niecodzienną propozycję – znany reżyser teatralny chce ją zaangażować do swojej sztuki. Konarska odmawia, ale producent namawia ją, sugerując że to wielka okazja do wywiadu z niedostępnym artystą… Tymczasem Mikołaj przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i… przypadkiem staje się gwiazdą zdjęć próbnych do nowego programu! Beata ma w ramionach swojego syna! Paweł nie wraca do domu od ostatniej awantury z żoną. Ta zamartwia się o niego… Gdy odwozi Emila na terapię, do jej auta wsiada kobieta z rannym dwulatkiem. Błaga o podwiezienie do szpitala. Beata orientuje się, że kobieta jest tą, dla której urodziła synka. Wójcikowa pierwszy raz od chwili narodzin widzi swoje dziecko i je tuli!

ODC 3248

Zuza w rozpaczy – dowiaduje się od swojej macochy, że nie żyje jej tata… Hofferowa przeżywa kolejny szok podczas czytania testamentu ojca – została właścicielką jego firmy transportowej! Słysząc te wieści, Milena - macocha Zuzy - wybucha nerwowym śmiechem… Paweł chce się rozwieść – co na to Beata?! Beata znajduje list od męża. Paweł pisze, że kocha ją najbardziej na świecie, ale nie może jej dać tego, czego ona pragnie najbardziej – dziecka. Proponuje szybki rozwód. Co zrobi Beata?! Honorata jasnowidzką?! Honoratę nawiedza przeczucie, że musi natychmiast biec do kampera! Komuś grozi niebezpieczeństwo! Na miejscu okazuje się, że ulatnia się tam gaz. Roman w ostatniej chwili wywleka ze środka bezdomnego! Tymczasem Honorata ma już kolejną wizję – tym razem dotyczącą rodziny…

 

ODC 3249

Anastazja żali się Beacie, że odkąd wyznała miłość Olkowi, ksiądz zerwał z nią kontakt. Tymczasem duchowny załatwia Sebastianowi miejsce w sportowej szkole z internatem. Chłopak zgadza się na nią pod warunkiem, że Olek z Anastazją będą go odwiedzali… Wieczorem ksiądz w końcu przychodzi do Nastki. Wyznaje, że… on też jest w niej zakochany! Janek walczy a jego mama ukrywa śmiertelną chorobę! Danuta zapewnia Janka, że gdyby miał kłopoty w szkole, ona go wesprze. Ale chłopak nie chce donosić! Tymczasem w klasie ma coraz trudniej – podoba mu się „nieodpowiednia” dziewczyna… Znowu musi się bić. Wieczorem matka Janka nagle mdleje. W tajemnicy przed synem wyznaje Zimińskim, że ma raka! Przed Zuzą wyzwanie, któremu nie podoła?! Po pogrzebie ojca Zuzę odwiedza Milena. Macocha namawia ją do sprzedaży firmy, którą odziedziczyła… Hofferowa jednak przyjeżdża do bazy transportowej i – udając inspektorkę – stara się o niej jak najwięcej dowiedzieć. Niestety, dowiaduje się przede wszystkim, że… kompletnie się nie zna na transporcie!

 

ODC 3250

Anastazja robi się na bóstwo dla… Olka! Ksiądz zjawia się pod jej domem – widzi, jak wracającego do Nastki Sebastiana dopada jego ojciec! Chce zabrać synowi pieniądze. Olkowi udaje się uspokoić alkoholika i uświadomić mu, żeby dał Sebastianowi szansę na normalne życie… Wieczorem ksiądz wraca do Anastazji – są sami i już nic nie powstrzyma ich namiętności! Młodzi Bergowie nie potrafią powiedzieć Juniorowi, że jego ojciec po wyjściu z więzienia walczy o opiekę nad nim. Chłopiec i bez tego ma kłopoty – okazuje się, że w szkole pobił kolegę! Jarek i Eliza są załamani, gdy poznają powód bójki Juniora… Wieczorem, mają niespodziewanego gościa – Janusz Zawada chce poznać syna! Mikołaj zazdrości Marcie ciekawych wyzwań w związku z jej angażem do sztuki teatralnej. Tymczasem kontrowersyjny reżyser odmawia współpracy Konarskiej, gdy ta prosi go o wywiad. Tymczasem Leśniewski przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i dowiaduje się, że to jego czekają nowe wyzwania – zostaje zaproszony na decydujący casting do programu popularnonaukowego!

ODC 3251

Ojciec Juniora przychodzi na rozprawę. Okazuje się, że ma mieszkanie, pracę i… pierwszeństwo w opiece nad dzieckiem! Przed sądem Zawada uderza w skruchę - żałując przestępczego życia, dziękuje Bergom za opiekę nad synem. Eliza i Jarek z całych sił walczą - próbują przekonać sąd, by nie rozdzielano Hani i Juniora…Bogdan doradza Zuzie w sprawie firmy transportowej, którą dostała w spadku po ojcu. Raport o stanie przedsiębiorstwa nie wróży dobrze… Zuza pojawia się niezapowiedziana w biurze. Okazuje się, że Marczak – zastępca jej ojca, za jej plecami negocjuje właśnie sprzedaż firmy  szwedzkim biznesmenom! Hofferowa reaguje natychmiast - zwalnia Marczaka! Olek i Anastazja budzą się objęci w łóżku i wyznają sobie miłość! Umawiają się na wieczór, by porozmawiać o reszcie swojego wspólnego życia. Kiedy zakochana Nastka czeka na Olka z romantyczną kolacją przy świecach, nieoczekiwanie… do domu wraca Tomek!

 

ODC 3252

Zuza musi się dowiedzieć jakiego dokumentu brakuje, by jej firma stanęła do ważnego przetargu. Podejrzewa, że wyrzucony przez nią Marczak celowo coś zabrał… Hofferowa nie ma wyjścia – musi oczarować przewodniczącego komisji przetargowej. Z pomocą córki Zuza dokonuje rzeczy niemożliwej! Nie wie, że Marczak nadal knuje. Razem z… jej macochą! Beata, wioząc taksówką klienta, zauważa Sonię – żonę oszusta, który ich okradł! Wójcikowa zaczyna śledzić kobietę, nie zważając na protesty pasażera! Kiedy Paweł dowiaduje się, że Beata namierzyła parę złodziei, z pomocą Emila natychmiast organizuje zasadzkę! Eliza i Jarek próbują przygotować Juniora na przeprowadzkę do ojca. Chłopiec błaga Bergów, żeby go nie oddawali a Hania boi się, że i ją ktoś zabierze… Gdy Zawada odwiedza syna, Junior nie chce z nim rozmawiać. Wkurzony mężczyzna wini za to Bergów. Świadkiem tej sceny jest Bruno, który dostrzega u Zawady wyraźne objawy głodu alkoholowego!

ODC 3253

Halicki ostatecznie zaprasza Martę do udziału w swojej sztuce. Zgadza się też na reportaż. Podczas próby reżyser poleca aktorom przywołać najbardziej traumatyczne zdarzenie ze ich życia. Do Marty wraca wspomnienie gwałtu z młodości - objęta ramionami Halickiego krzyczy rozpaczliwie! Tymczasem Mikołaj wspaniale się bawi podczas castingu – okazuje się, że on i jego rywalka Kama tworzą zabawny i elektryzujący duet! Zimińscy proponują pomoc chorej na raka Lidce – może zostać u nich z Jankiem. Radzą, żeby powiedziała synowi, co się z nią dzieje... Janek zostaje zaproszony przez Magdę na całonocną imprezę. Bella, koleżanka z klasy, jest wyraźnie zazdrosna... Wieczorem, gdy młody wybiera się do Magdy, jego mama dostaje potwornego ataku i traci przytomność. Janek jest przerażony!  Paweł, wspierany przez brata prawnika, idzie na przesłuchanie. Przed komisariatem spotyka Mirka w eskorcie policyjnej. Oszust wyśmiewa Pawła, a ten prawie rzuca się na aresztowanego! Tymczasem Beata dostaje wiadomość od szefa korporacji - zostaje zwolniona dyscyplinarnie za uprowadzenie klienta…

 

autor: TVN
Wakacje z ITVN i ITVN Extra!
Następny artykuł:

Wakacje z ITVN i ITVN Extra!

tvnpix