Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 14-24.06.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT)

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245NA WSPÓLNEJ - ODC. 3238-3245
Foto: TVN

ODC 3238

Jarek i Eliza zostają obudzeni telefonem – dzisiaj mogą zabrać dzieci do siebie! Bergowie wpadają w panikę – przecież pokój dla Hani i Juniora jeszcze nie jest gotowy! Do pomocy ruszają przyjaciele i rodzina. Czy zdążą przed kontrolą?! Szalony wieczór przedślubny Igi i Michała! Przed wyjściem na swój wieczór panieński Iga jeszcze raz pyta Michała, czy jest pewny decyzji o ich ślubie. Brzozowski nie ma żadnych wątpliwości. Po przyjściu do baru, zaskoczona Iga zastaje Roberta, Sławka i kolegów z pracy… przebranych za kobiety! Równie zaskakującą niespodziankę przygotowują przyjaciele Michałowi! Obie imprezy w końcu się łączą! Ostrowski chce się uwolnić od pięknej i młodej Leny?! Urocza doktor Gawlik od rana nęka telefonami Ostrowskiego. Ewa zaczyna być podejrzliwa. Arek postanawia uwolnić się od zdesperowanej lekarki. Chwyta się kontrowersyjnego sposobu – wmawia doktorowi Adamskiemu, że Lena na niego leci!


ODC 3239

Dziś ślub Michała i Igi. Rano zjawiają się rodzice Kingi – na swój sposób akceptują nową wybrankę swojego zięcia. Kiedy młoda para zjawia się pod USC okazuje się, że z ich kameralnej imprezy nici – czeka na nich cała Wspólna! Tuż przed sakramentalnym „tak” do kościoła wpada zdyszany Robert. Krzyczy do Michała i Igi, że nie mogą się pobrać! Olek złamie celibat dla Anastazji?! Ksiądz Olek odnajduje i przywozi do Anastazji Sebastiana. Chłopak przeprasza za kradzież pieniędzy i prosi o nocleg – jego ojciec jest nadal w ciągu alkoholowym. Anastazja się zgadza, po czym idzie na spacer z Olkiem. Ksiądz wyznaje, że patrząc na nią jego wiara w celibat się chwieje… Żaneta dowiaduje się o Patrycji - a ta zuchwale podrywa Wojtka! Wojtek decyduje się w końcu powiedzieć Żanecie prawdę o Patrycji. Żaneta ostro pyta, czy mąż ma nadal kontakt z dziewczyną! Przestraszony Szulc oczywiście zaprzecza. A Patrycja, na kolejnej lekcji jazdy, zaczyna z nim coraz ostrzej flirtować!

ODC 3240

Dręczony wyrzutami sumienia ksiądz Olek oświadcza Anastazji, że muszą skończyć ich intymną relację. Rozgoryczona dziewczyna porywa Beatę do pubu i – podpita – oświadcza, że zakochała się w księdzu! Beata nie wierzy – do momentu, aż w pubie zjawia się duchowny i wynosi na rękach pijaną ukochaną! Znaleziono Kingę?! Michał w szoku a Iga ma dość! Robert wyjaśnia Idze i Michałowi dlaczego musiał przerwać ich ślub – w Trójmieście znaleziono kobietę, która może być Kingą! Robert ogląda zdjęcie – twarz kobiety jest tak obandażowana, że Michał nie wie, czy to jego żona. Chce natychmiast jechać do Gdańska. Iga rozpaczliwie oświadcza, że ma dość walki z duchem! Żaneta przyłapuje męża na zdradzie?! Żaneta i Monika biorą w obroty Cieślika. Damian zapewnia, że pomiędzy Wojtkiem i Patrycją nic nie ma! Jednak kiedy Żaneta pojawia się po południu na placu manewrowym, zastaje swojego męża… między kolanami dziewczyny!

ODC 3241

Michał jedzie do Gdańska, żeby zobaczyć kobietę, przy której znaleziono paszport Kingi. Za nim – po oszukaniu opiekunów – rusza pociągiem Ignaś. Po nerwowych poszukiwaniach Brzozowski spotyka synka przed szpitalem na Wybrzeżu. Obaj wchodzą do salki szpitalnej i patrzą na kobietę – czy to Kinga?! Czy ksiądz Olek i Anastazja potrafią być tylko przyjaciółmi?! Anastazja z gigantycznym kacem budzi się… w łóżku księdza! Dopytuje Olka, czy do czegoś między nimi doszło. Rozedrgany duchowny stwierdza, że ich światów nie da się pogodzić. Ale już po południu… para świetnie bawi się na urodzinach Seby! Kasia i Darek znowu razem – dzięki opiece nad dziećmi Bergów… Eliza i Jarek wybierają się na kurs dla rodziców zastępczych. Proszą Kasię o zajęcie się Juniorem i Hanusią. Bergówna chętnie się zgadza – szczególnie, że w ujarzmianiu dzieciaków ma jej pomóc… Darek!

 

ODC 3242

Proboszcz każe księdzu Olkowi odsunąć się od Anastazji. Tymczasem Sebastian robi wszystko, żeby dziewczyna spotkała się z duchownym. Jednak kiedy dowiaduje się, że ma zostać przeniesiony do sióstr zakonnych – czuje się oszukany i ucieka. Podczas poszukiwań chłopca Anastazja wyznaje księdzu, że go kocha! Iga atakowana przez rodziców Kingi! Michał z Ignasiem w fatalnym stanie wracają ze spotkania z kobietą, przy której znaleziono paszport Kingi. Iga jest bezradna. Sytuację pogarszają rodzice Kingi – przychodzą zdenerwowani i oskarżają policjantkę o stronnicze prowadzenie śledztwa w sprawie ich córki! Paweł faszerowany jak gęś?! W nadziei na poprawę plemników męża, Beata faszeruje Pawła zdrowym jedzeniem. Tymczasem Larson ma okazję pomóc bratu – umawia go na rozmowę ze znajomym biznesmenem, który chce remontować dom. Bracia ruszają na spotkanie, ale Wójcik zaczyna mieć poważne problemy gastryczne. Niestety, zamiast na negocjacjach, spędza czas w… toalecie!

 

ODC 3243

Prokurator Bromski wściekły – Holczyk w internecie opublikował jego zdjęcia z gejowskiego pubu! Ela spotyka się z Holczykiem i… daje mu w twarz. Po południu Sławek informuje Igora, że Bromski miał poważny wypadek samochodowy. Tymczasem wracająca do domu Ela zastaje w nim uzbrojonego napastnika! Przerażona, nie wie co stało się z Julką! Będzie walka Bergów z ojcem Juniora?! Eliza i Jarek w sądzie – liczą na przyznanie im statusu rodziny zastępczej dla Hanusi i Juniora. Wszystko idzie po ich myśli aż do momentu, kiedy dowiadują się, że mogą zaopiekować się… tylko Hanią! Okazuje się, że do sądu wpłynęło pismo od ojca Juniora, który chce odzyskać syna! Adamski chce zniewolić piękną doktor Lenę?! Wściekła Lena zarzuca Ostrowskiemu, że przez niego nie może opędzić się od zalotów Adamskiego. Tymczasem Tomasz zwraca się o pomoc do jednego z pacjentów, który jest „coachem miłości”. Naszpikowany wiedzą Adamski zaskakuje piękną lekarkę niesamowitymi tekstami i powalającą grą ciała…

ODC 3244

Napastnik, który związał i zakneblował Elżbietę to Starzak – morderca jej kuzyna! Bandyta czeka na Igora – twierdzi, że ten zniszczył mu życie. Ela cały czas nie wie, co dzieje się z Julką. Okazuje się, że dziewczynka schowała się w szafie. Nagle z niej wypada i… wali Starzaka łomem w głowę! Ewa ma dość Ostrowskiego, a Lenie zaczyna się podobać Adamski?! Ewa opowiada Arkowi o strasznych chwilach, które przeżyła wczoraj rodzina Igora. Ostrowski słucha jednym uchem. Ewa wybucha! Tymczasem doktor Lena słyszy od pacjenta–miłosnego coacha, że miłość nie czeka za każdym rogiem. Czy lekarka da szansę Adamskiemu? Muszko z Romanem kupują kampera! Muszko prosi Romana o pomoc w zakupie kampera, który ma być prezentem dla Janinki na rocznicę ślubu. Panowie jadą za Warszawę i tak negocjują z cwanym sprzedawcą, że Muszko przepłaca o kilka tysięcy. Na dodatek w drodze powrotnej kamper się psuje! Roman i Muszko zostają uwięzieni gdzieś w leśnej głuszy…

ODC 3245

Sławek mówi Idze, że kobieta przy której znaleziono dokumenty Kingi odzyskała przytomność. Chce widzieć się z Michałem! Iga w tajemnicy przed wszystkimi jedzie do Gdańska. Przyciska kobietę – ta wpada w histerię i krzyczy, że… Kinga żyje! Marzenie Muszki przekleństwem Honoraty?! Po nocy spędzonej w lesie, Romana i Muszkę odwiedzają w kamperze prostytutki. Za ogrzanie się w wozie proponują im swoje usługi. Panowie chętnie korzystają… ale z ich telefonu! Niebawem zjawia się tam Honorata i… zostaje porażona prądem! Czy Paweł dowie się, że jest bezpłodny?! Paweł przypadkowo zostaje zaangażowany do opieki na Ludzikiem Szulców. Wójcik świetnie daje sobie radę z dzieciakiem! Wdzięczna Żaneta chwali go i uważa, że będzie świetnym ojcem – niech dziś wieczorem wykorzysta pełnię… Tymczasem Maria namawia Beatę, żeby w końcu powiedziała mężowi, że jest bezpłodny!

autor: TVN
BUDUJĄC MARZENIA
Następny artykuł:

BUDUJĄC MARZENIA

tvnpix