Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 17-20.05.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225NA WSPÓLNEJ - ODC. 3222-3225
Foto: TVN

ODC 3222

Do redakcji Smolnego zgłasza się człowiek, który twierdzi, że spotkał Maksa w Hiszpanii! Podobno Brzozowski został tam obrabowany. Policjanci maglują Krenza – jeśli to prawda, dlaczego kłamał wrabiając Zdybicką?! Śledczy chcą też przesłuchać przebywającą w szpitalu psychiatrycznym Ilonę, ale ta jest ledwie przytomna od leków… Elżbieta odsuwa Igora – wybiera Holczyka! Ela obrażona na Igora, pomaga Holczykowi w dziennikarskim śledztwie w sprawie Maria. Udając parę, Elżbieta i Maciek idą na wywiad z prokuratorem Bromskim, który wyraźnie piętnuje środowisko LGBT! Próbują dowieść, że urzędnik chce zniszczyć kuzyna Eli. Tymczasem Mario zniknął i nie odbiera telefonu... Paweł i Emil braćmi?! Paweł słyszy, jak policjant przesłuchuje Emila w szpitalu. Larson twierdzi, że sam wbiegł pod auto uciekając przed kimś… Wójcik dociska Emila – ten mówi, że poderwał dziewczynę gangstera, który teraz się mści! Prosi, żeby Paweł natychmiast zabrał go ze szpitala! W domu – komisyjnie, przy Ziębach – zostaje otwarta koperta z wynikiem badania DNA. Czy Paweł i Emil są braćmi?!


ODC 3223

Igor jest wściekły na Holczyka i zazdrosny o Elę, kiedy odkrywa ich zażyłość i wspólne dochodzenie w sprawie prześladowania Mario. Elżbieta ma jednak większe zmartwienie – jej kuzyn nadal się nie odzywa. Wieczorem, gdy Ela przychodzi go odwiedzić odkrywa, że… Mario popełnił samobójstwo! Michał i Iga chcą się pobrać – rodzice Kingi zszokowani! Michał mówi synowi, że chce wziąć ślub z Igą. Ignaś bardzo się cieszy. Natomiast rodzice Kingi są w szoku! Nie mogą uwierzyć, że Brzozowski już „pogrzebał” swoją żonę. Rozpaczliwie dopytują z którą się rozwiedzie, jeśli Kinga się odnajdzie?! Ostry spór Kamila z Ostrowskim! Przyjaciel Arka potrzebuje natychmiastowego wszczepienia bajpasów. Piotr prosi Ostrowskiego, żeby to on wykonał operację. Ordynator Hoffer się na to nie zgadza – to żelazna zasada: przyjaciół i bliskich się nie operuje! Arek jest uparty – ostrzega, że zwolni się, jeśli nie otrzyma zgody!

ODC 3224

Bergowie tłumaczą się z zajścia, kiedy podczas spaceru zgubili Hanusię. Muszą poprawić swój wizerunek opiekunów. Jarek zaprasza pracownicę CPR-u na swój występ dla dzieci w szpitalu. Niestety, Berg tylko sobie tym szkodzi – dochodzi do wypadku! Tymczasem Cielecki odwiedza w więzieniu ojca biologicznego Jarka-juniora… Mario został zamordowany?! Igor jest wstrząśnięty śmiercią kuzyna Eli. Przeprasza, że nie traktował poważnie jego kłopotów. Nowak popiera podejrzenia ukochanej gdy słyszy, że Mario napisał pożegnalny list odręcznie, choć wszystko pisał w komputerze. Wierzy już, że działacz LGBT mógł zostać zamordowany! Żaneta załamana – nikt nie pamięta o jej urodzinach?! Szulcowa sugeruje mężowi wspólny wieczór - ale okazuje się, że Wojtek ma inne plany. Żaneta jest załamana – mąż i wszyscy bliscy zapomnieli o jej dzisiejszych urodzinach! Na dodatek Wojtek i Miro zakopali się na treningu i błagają ją o pomoc! Wkurzona, jedzie do lasu. Na miejscu przeżywa szok!

ODC 3225

Kamil ma dziś operować znajomego Ostrowskiego. Niestety, przypadkowo parzy sobie dłoń i Piotra musi operować sam Arek. Ten bardzo to przeżywa, ale otuchy dodaje mu sam Piotr! Czy ma rację wierząc w nieomylność przyjaciela?! Anastazja ulega urokowi nowo poznanego mężczyzny?! Nastka ratuje przystojnego mężczyznę przed okradzeniem - ten zaprasza ją na kawę. Dziewczyna stanowczo odmawia – ona ma chłopaka! Co się stało, że jednak spotyka się wieczorem z mężczyzną?! Młodzi Bergowie tracą Hanusię i Juniora?! Jarek i Eliza nie zostają wpuszczeni na kurs dla rodzin zastępczych. Zszokowani, dowiadują się od pracownicy CPR, że nie są gotowi, by zajmować się dwójką dzieci! Berg podejrzewa, że to przez wczorajszy wypadek na jego występie w szpitalu. Czarę goryczy przepełnia wiadomość, że nie mogą się nawet zobaczyć z Hanusią i Juniorem… A co na to dzieciaki?!

autor: TVN
MIASTO 44
Następny artykuł:

MIASTO 44

tvnpix