Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205 

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 06-15.04.21, godz. 20:40 (CEST), 20:20 (CDT), 21:20 (EDT)

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205NA WSPÓLNEJ - ODC. 3199-3205
Foto: TVN

ODC 3199

Eliza i Jarek biorą dziś ślub. Niespodziewanie wpada do nich roztrzęsiona Jagoda. Sąsiadka błaga, żeby zaopiekowali się jej dziećmi. Tłumaczy, że musi jechać do szpitala, bo jej matka umiera! Dzieciaki zostają więc ważnymi gośćmi na ślubie, a Hanusia „załatwia” Elizie zamianę kreacji ślubnej na kolorową sukienkę! Grzelak wzywa policję - Robert go prześladuje! Tadeusiak próbuje wymóc na szefie wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia żony Grzelaka. Ten nie może polegać tylko na przeczuciach Roberta – każe mu dostarczyć jakikolwiek dowód, by mógł uruchomić dochodzenie. Tadeusiak obserwuje Henryka, ale ten go zauważa i zgłasza policji, że jest prześladowany! Robert musi odpuścić?! Bednarczukowa zauroczona Rafałem - zarzuca na niego sidła?! Teresa mówi Dance, że jest załamana - popełniła potworne faux pas, zapraszając do siebie Rafała. Ten odmówił a Bednarczukowa czuje się podle. Jednak sytuacja jest dynamiczna – Teresa punktuje u młodzieży i uroczego kolegi polonisty wymyślając fragment tekstu do spektaklu. Kobieta kuje żelazo póki gorące – umawia się z Rafałem na wieczór!

 

ODC 3200

Ilona i Maks dowiadują się od policji, że Krenz sam zgłosił się na komisariat. Oskarża Brzozowskiego o pobicie! Kiedy Maks i Ilona wracają do domu, Krenz już tam na nich czeka. Żąda 500 tysięcy – inaczej zabije ich synka! Jarek i Eliza zabiorą w podróż poślubną dzieci sąsiadki?! Młodzi małżonkowie lecą w podróż poślubną do Paryża – prezent Cieleckiego miło ich zaskoczył. Tymczasem Jagoda wciąż nie odbiera od nich dzieci i nie można się do niej dodzwonić. Na dodatek okazuje się, że kłamała - jej matka dawno nie żyje... W końcu Jarek i Eliza zgłaszają policji zaginięcie sąsiadki. Ich podróż poślubna stoi pod znakiem zapytania… Kopeć upomina się o żonę – czy jest w stanie przekonać Helenę do powrotu?! Kopciowa jest wkurzona - jej mąż pojawia się nagle i krzyczy, że nie zgadza się na rozwód! Ale Helena uparcie twierdzi, że nie będzie żyła z mięsożercą. Wygląda na to, że małżonkowie się nie dogadają - do akcji wkracza niezawodna Ziębowa i… Mania!

 

ODC 3201

Antosia zaczyna się źle czuć w sekcie – tym bardziej, że pojawia się w niej była sympatia Karola… Tymczasem Robert myśli tylko o tym, jak zniszczyć kochanka Weroniki. Wywalcza u Komendanta Głównego wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia żony Grzelaka i… wkracza z ekipą do jego domu! Jak szalony zaczyna przekopywać ogród – Henryk szydzi z niego i prowokuje… Darek igra z ogniem! Kasię atakuje dziennikarz brukowca – sugeruje, że Bergówna pozywa swojego szefa o gwałt dla… pieniędzy! Do akcji wkracza Darek – dowiaduje się, że to sam Biernacki wynajął przekupnego pismaka. Kiedy przytula roztrzęsioną Kasię, do jego mieszkania wchodzi Emilia! Marta oszukana – straci twarz?! Marta z trudem przekonuje dyrektora programowego, żeby pozwolił jej powalczyć o prawdę. Konarska w końcu udowadnia, że dyrektorka domu dziecka jest niewinna. Ale Moś stwierdza, że… ludzi nie interesuje prawda! Konarska grozi zwolnieniem… Tymczasem Mikołaj przyłapuje atrakcyjną studentkę na plagiacie.

 

ODC 3202

Podczas przesłuchania Kasia dowiaduje się, że inne kobiety z nagrań zdobytych przez Żbika twierdzą, że Biernacki ich nie zgwałcił! Bergówna obawia się, że jej szef jednak nie poniesie kary za to, co zrobił. Dziewczyna jest załamana… Na dodatek czeka ją kolejny stres – rozmowa z Emilią, zazdrosną o Darka! Ostra jazda w życiu Weroniki i jej córki trwa! Weronika wściekła na Roberta - jest zdecydowana reprezentować Henryka przed sądem w sprawie o nękanie! Tymczasem Antosia jest potwornie zazdrosna o byłą dziewczynę Karola, która dołączyła do sekty. Żeby udowodnić, że jest od niej lepsza, Antosia chce wziąć udział w kolejnym włamaniu! Spektakl w szkole Danuty wisi na włosku… W szkole Zimińskiej pełną parą idą przygotowania do szekspirowskiego musicalu. Młodzież rapuje, aż miło. Nieoczekiwanie, na próbie pojawia się kurator – zamierza skontrolować ich kontrowersyjny eksperyment z klasyką! Danka dobrze wie, że to wynik donosu Bednarczuk!

 

ODC 3203

Marta zarzuca szefowi oszustwo i manipulację – dla oglądalności zniszczył człowieka! Moś zwalnia Konarską! Ta nie odpuszcza – kopiuje materiały, które oczyszczą dyrektorkę domu dziecka z zarzutów… Tymczasem Mikołaj zostaje wezwany do rektora - dowiaduje się, że studentka, której zarzucał plagiat oskarża go o molestowanie! Koniec związku Pawła i Beaty?! Beatę wciąż szantażuje wnuczek staruszki, którą potrąciła Wrońcówna. Chłopak żąda pieniędzy – natychmiast! O całej sprawie dowiaduje się Paweł. Jest wściekły na Beatę – robi jej potężną awanturę! Dziewczyna zastanawia się, czy ich narzeczeństwo ma jakikolwiek sens… Bednarczuk zakochana?! Danka w szoku - Teresa jest cała w skowronkach, po tym jak Rafał docenił ją za obronę przedstawienia przed kuratorem! Nikt w szkole nie ma już wątpliwości, że Bednarczukowa podkochuje się w koledze poloniście. Rafał przekonuje się o tym, gdy podczas próby Teresa demonstruje na nim… sceniczny pocałunek!

 

ODC 3204

Jarek i Eliza cały czas opiekują się dziećmi sąsiadki. Policji w końcu udaje się namierzyć matkę Hanusi i Juniora - Jagoda jest… z facetem na Mazurach! Kobieta obiecuje, że dzisiaj wróci do dzieci. Jednak wieczorem Bergowie odbierają wiadomość, która… zwala ich z nóg! Ilona i Maks chcą się ostatecznie uwolnić od Krenza! Ilona spotyka się z Krenzem – deklaruje, że razem z Maksem oddadzą mu dzisiaj „dług”. Ale pod jednym warunkiem - ma raz na zawsze zostawić w spokoju ich rodzinę! Krenz lubieżnie stwierdza, że tylko od Ilony zależy, czy dotrzyma umowy. Wieczorem Zdybicka długo i czule żegna Maksa idącego zanieść pieniądze bandycie… Paweł ratuje Beatę i… zmienia ich życie?! Beata spotyka się z wnuczkiem-szantażystą. Kiedy Wrońcówna wyciąga kopertę z pieniędzmi… nagle pojawia się Paweł! Wójcik nie patyczkuje się z naciągaczem! To nie koniec emocji – wieczorem Paweł po raz kolejny totalnie zaskakuje Beatę. Ich życie już nigdy nie będzie takie, jak dawniej…

 

ODC 3205

Maks nie wrócił na noc do domu. Nie odbiera też telefonu. Ilona zgłasza na policję zaginięcie męża po tym, jak wczoraj poszedł na spotkanie z Krenzem. Śledczy Jaśkiewicz aresztuje bandytę. Policjanci przeszukują jego samochód. Znajdują w nim coś, co powoduje, że… dla Ilony i Izy świat się zatrzymuje! Jarek i Eliza pod ścianą?! Stan Jagody jest ciężki – lekarze chce powiadomić o tym jej bliskich. Jarek i Eliza przyprowadzają do szpitala dzieci sąsiadki. Jagoda bardzo się cieszy i… traci przytomność! Kiedy ją na chwilę odzyskuje, błaga młodych Bergów żeby zajęli się Hanusią i Juniorem… Robert nie potrafi obronić Weroniki przed Grzelakiem i … Antosią?! Robert łapie nowy trop – wbrew wszystkim, jest pewny gdzie znajduje się ciało żony Grzelaka! Próbuje uświadomić Weronice, że Henryk jest psychopatycznym mordercą. Ta nie chce go słuchać! Tymczasem Antosia proponuje guru sekty… włamanie do domu własnej matki!

autor: TVN
Wielkanoc w ITVN
Następny artykuł:

Wielkanoc w ITVN

tvnpix