Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178  Foto: TVN

Emisja: od poniedziałku do czwartku, 22-25.02.21, godz. 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178NA WSPÓLNEJ - ODC. 3175-3178
Foto: TVN

ODC 3175

Filip i Maks dogadują z Krenzem wysyłkę obrazów na wystawę w Dubaju. Wszystko jest załatwione i opłacone przez biznesmena. Krenz proponuje Maksowi wyjazd do Emiratów – koniecznie z Iloną. Wieczorem, gdy Maks i Ilona wybierają się do opery, policja alarmuje Brzozowskiego - jego galeria została okradziona! Obrazy dla Krenza zniknęły! Eliza z Jarkiem mają dylematy moralne, a Kasia poniesie karę za kłamstwo?! Berg i Eliza poznają matkę dzieci, które chciały wczoraj ukraść jedzenie. Okazuje się, że Jagoda to ich nowa sąsiadka. Jarek i Eliza długo analizują, czy powinni zwrócić jej uwagę na brak należytej opieki nad dziećmi… Tymczasem Kasia zostaje wezwana przez swojego prezesa – jej kłamstwo wyszło na jaw! Szulc miał rację – ktoś uszkadza jego auto przed zawodami! Wojtek bardzo się denerwuje, że znowu ktoś uszkodzi ich auto. Szulc cały czas podejrzewa swojego byłego szefa! Żaneta i Wojtek jadą świetnie, lecz wizja zwycięstwa znika, gdy nagle spada im moc silnika. Wieczorem Miro przegląda wóz i dzwoni do Szulców - to był kolejny akt sabotażu!

 

ODC 3176

Toczewski wychodzi z aresztu za poręczeniem. Wszyscy są oburzeni, ale on czuje się bezkarny. Przychodzi pod szkołę córki i każe jej wsiąść z nim do samochodu. Dziewczyna jest przerażona! Boski staje w jej obronie. Nagle Toczewskiego dopada jakiś obcy mężczyzna – ugodzony nożem ojciec Magdy upada! Antosia chce spłacić dług ukochanego a Robert odkupić swoje winy?! Karol przyznaje się Antosi, że rzeczywiście ma dług. Chłopak twierdzi, że musiał zapłacić za ich wakacyjny wyjazd na Mazury. Dziewczyna oznajmia, że to ona odda te pieniądze… Tymczasem Robert na spotkaniu z byłą żoną i jej prawnikiem szczerze przeprasza Olgę i błaga o możliwość spotkań z synem. Czy kobieta uwierzy w odmianę Roberta?! Franek ma potężne problemy! Roztocka mówi Frankowi, że Agnieszka wskazuje go jedynym winnym kradzieży danych z banku. Młody Berg nie wierzy, że można być tak podłym… Weronika doradza chłopakowi, żeby powiedział całą prawdę, bo inaczej grozi mu 5 lat więzienia! Na dodatek u zszokowanych Bergów zjawia się przedstawiciel okradzionego przez Franka banku…

 

ODC 3177

Dzisiaj Hoffer ma konfrontację z Kariną w obecności prawników. Król świetnie odgrywa rolę ofiary i twierdzi, że Kamil próbował ją zgwałcić już podczas ich służbowego wyjazdu! Zuza wcale nie ma pewności, czy może ufać mężowi. Zwłaszcza, że znajduje w mieszkaniu pustą butelkę po wódce... Henryk wkrada się w łaski Weroniki, a Robert bierze go na muszkę! Weronika i Henryk są coraz bliżej – mężczyzna proponuje wspólny wyjazd z dziećmi. Kacper wolałby wyjechać gdzieś z Robertem i jego synkiem Stasiem. Antosia najchętniej zostałaby w domu – jej chłopakowi bardzo podoba się wizja wolnej chaty… Tymczasem Tadeusiak na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia żony Henryka! Krenz nie odpuszcza Maksowi i Ilonie! Krenz żąda zwrotu 200 tysięcy za przygotowanie wystawy w Dubaju. Filip jest temu przeciwny, ale Maks - licząc na dalszą współpracę z marszandem - jest skłonny podzielić się z nim odszkodowaniem. Krenz nadal próbuje zbliżyć się do Ilony – niby przypadkiem spotyka ją i proponuje wielomilionowy interes!

 

ODC 3178

Kamil dowiaduje się, że nie uniknie procesu z szefową. Jest zdołowany, tym bardziej gdy słyszy od Kariny, że ma zakaz wykonywania operacji! Król - realizując swój plan zemsty – zaprasza Adamskiego na weekend we dwoje. Mężczyzna się zgadza, a zaraz potem… otrzymuje polecenie pogrążenia Hoffera kłamstwami w sądzie! Maks wykorzystywany przez Krenza?! Maks jest w potrzasku - ubezpieczyciel chce mu wytoczyć proces o próbę wyłudzenia odszkodowania! Wszystko z powodu zgubionych przez Brzozowskiego kluczy od galerii... Mimo to Maks nadal obiecuje Krenzowi zwrot kosztów zagranicznej wystawy. Ten się zgadza, ale… chce mieć to na piśmie! Beatę interesuje płodność Pawła, a ten chce pomnażać - ale pieniądze! Paweł ma proroczy sen, w którym Mirek obsypuje go banknotami. Rzeczywiście, okazuje się, że znajomy pomnożył pieniądze Wójcika! Ten, wdzięczny za łatwy zysk, myśli o kolejnej inwestycji… Tymczasem Beata, za radą żony Mirka, chce zbadać Pawła po kątem płodności!

autor: TVN
CO ZA TYDZIEŃ
Następny artykuł:

CO ZA TYDZIEŃ

tvnpix