Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3124-3127

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3124-3127
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131  Foto: TVN

Oglądaj „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku, 23 – 26 listopada o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3128-3131
Foto: TVN

3128

Poniedziałek, 23.11.2020

Kryzys gazety „Kraj” wykończy Naczelnego?! Agenci rządowi konfiskują komputery redakcji „Kraju”! Igor dowiaduje się, że… ukrywa informację o planowanym ataku terrorystycznym! Naczelnemu wpada w ręce protestacyjne wydanie jego gazety – zdenerwowany traci przytomność! Ostrowski każe Igorowi powiadomić rodzinę Artura… Cieślik przegrywa batalię z myśliwymi?! Damian chce wprowadzenia zmian dotyczących prawa łowieckiego w Polsce. Nieoczekiwanie zostaje zdradzony przez senatora Krupskiego, który twierdzi że będzie bronił dobrej ustawy! Bezsilny Cieślik atakuje Sławka – oczekuje realnej pomocy policji w walce z myśliwymi! Paweł kręci ze sprzedażą domu – Beatę trafia szlag! Beata bardzo się cieszy - Paweł po „rozmowie” z ojcem jest zdecydowany na sprzedaż domu. Jednak w praktyce skutecznie zniechęca zainteresowanych - przecież dom nie może trafić do „byle kogo”! Beata jest wkurzona… Czy Zięba znajdzie im godnego kupca?!

 

3129

Wtorek, 24.11.2020

Kamil zostaje ordynatorem i… idzie na randkę z szefową?! Konflikt Kamila z Adamskim przybiera na sile. A gdy Król oznajmia lekarzom, że konkurs na ordynatora wygrał Hoffer, Adamskiego trafia szlag! Kamil nic sobie z tego nie robi – spędza z szefową uroczy wieczór! Ojciec Elizy wściekły na Jarka! Eliza i Jarek dowiadują się, że dzięki terapii za którą zapłacili, Piotruś zaczyna wracać do zdrowia. Są szczęśliwi, że zdecydowali się na ten krok… Nieoczekiwanie odwiedza ich ojciec Elizy i dowiaduje się, że jego pieniądze podarowali choremu chłopcu. Cielecki jest wściekły… na Jarka! Honorata i Roman muszą udowodnić Muszce, że żona go zdradza! Muszko zajmuje się planem budowy schronu – nie wierzy, że jego żona ma innego mężczyznę. Roman i Honorata mają serdecznie dość sąsiada! Muszą mu udowodnić, że Janinka naprawdę spotyka się z przystojnym Stanleyem…

 

3130

Środa, 25.11.2020

Za postrzelenie Kajtka odpowie… Cieślik?! Sławek przynosi Damianowi złe wieści – sprawę postrzelenia Kajtka przez myśliwych umorzono. Prokurator szuka winy w rodzicach, którzy nie dopilnowali dziecka! Cieślik nie wierzy w to, co słyszy… Do jego biura przychodzi policjant - wie, że myśliwy który postrzelił Kajetana był… pijany! Adamski nie chce oddać stołka a Karina nie ustaje w polowaniu na Kamila… Adamski nie chce oddać stołka ordynatora – stara się oczernić Hoffera przed dyrektor Król. Karina wzywa Kamila i… proponuje mu wspólny wyjazd na konferencję naukową! Co na to Hoffer?! Muszko przegrany – Honorata rozpaczliwie szuka ratunku! Zdzisław atakuje żonę – ma być z nim i już! Awanturą tylko pogarsza sprawę… Honorata poznaje wielbiciela Muszkowej – przystojnego i szarmanckiego mężczyznę. Hofferowa wie, że musi zadbać o kompletną przemianę Muszki! Ale czy Zdzisław ma w ogóle szansę? Na palcu Janinki błyszczy pierścionek od Stanleya…

 

3131

Czwartek, 26.11.2020

Muszko chce zastrzelić kochanka żony!!! Kamil słyszy, że wybranek Muszkowej jest kardiochirurgiem z USA. Hoffer jest podejrzliwy - sprawdza Stanleya. Znajomy profesor twierdzi, że nie ma takiego lekarza… Tymczasem Muszko zaczaja się na dziedzińcu Wspólnej i widząc amanta żony, mierzy do niego ze strzelby!!! Renata podrywa Rocha, a do Darii dociera co zrobiła Adamowi! Renata darzy ogromną sympatią Rocha. Po wspólnym wypadzie na wernisaż odwiedza go w pracowni i dziękuje mu pocałunkiem… Tymczasem Sławek wpada do córki – zastaje Adama w strasznym stanie. Załamany i pijany Namysłowski mówi, że Daria mieszka teraz z jego bratem. Dziedzic spotyka się z córką – dzięki relacji ojca dociera do niej, co zrobiła Adamowi… Cieślik nie może dopaść myśliwych – pomoże Wojtek?! Kajetan jest bardzo szczęśliwy - wychodzi dziś ze szpitala. Cieślik nie potrafi jednak się cieszyć. Myśli tylko o tym, jak dopaść Madczaka – myśliwego, który po pijanemu postrzelił jego dziecko. Damian czuje się bezsilny wobec chronionego przez posłów koła myśliwskiego. Nieoczekiwanie, z pomocą przychodzi Wojtek Szulc!

TEKST TVN

SZADŹ - ODC. 7
Następny artykuł:

SZADŹ - ODC. 7

tvnpix