Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111  Foto: TVN

Oglądaj nowe odcinki „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku, 19-22 października o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111
Foto: TVN

3108

Poniedziałek, 19.10.2020

Związek Darii się rozpada - a jej ojca i Renaty się… skończył?! Daria przeprasza ukochanego za ostatni wybryk z jego bratem. Niespodziewanie, Adam proponuje jej wieczorny wypad z Dawidem i Luizą! Daria nie może patrzeć na umizgi koleżanki do mężczyzny, którego pragnie… Tymczasem Renata oświadcza Sławkowi, że wie o jego zdradzie i kłamstwach. Każe mu się wyprowadzić! Robert pozbiera się dla syna?! Robert, po wyprowadzce od Weroniki wciąż pije. Na nogi stawia go wiadomość, że jego Staś jest w szkolnej reprezentacji piłki nożnej. Przyjeżdża do szkoły syna, żeby mu pogratulować i dać w prezencie piłkarskie korki. Staszek jest bardzo szczęśliwy widząc ojca! Wieczorem potajemnie dzwoni do taty i prosi, by przyszedł na jego mecz… Kuba szuka kłopotów przez dziewczynę a Daniel… kobiety z problemami! Kuba chce zrezygnować z konkursu matematycznego po tym jak zobaczył, że Marcel całuje Paulinę. Ta jednak twierdzi, że tylko na Brzozowskim jej zależy. I daje mu... fiolkę leków stymulujących! Czy Kuba weźmie z jej rąk truciznę?! Tymczasem Bogna wyznaje Danielowi, że cierpi na fobię społeczną…

 

3109

Wtorek, 20.10.2020

Tadeusiak wpada w szał – stracił Weronikę, teraz traci Stasia! Weronika zamartwia się o Roberta. Tymczasem Olszewska wzywa Tadeusiaka na rozmowę – ma już opinię biegłego. Ta jest miażdżąca: skłonność do agresji, alkohol i środki psychotropowe dyskwalifikują Tadeusiaka jako opiekuna syna. Robert wpada w szał! Tymczasem Olga odkrywa, że Staś widuje się z ojcem i dostaje od niego prezenty… Jarek wyżywa się na chorym chłopcu, a Sandra… da jednak szansę Michelowi?! Bruno zmusza Sandrę i Michela do szczerej rozmowy. Czy to uratuje ich małżeństwo?! Tymczasem Jarek ma kłopot z jednym z małych pacjentów – ciężko chory Piotruś psuje występ Berga. Jarek reaguje bardzo nerwowo – czym doprowadza chłopca do płaczu! Franek zakocha się w Tosi?! Franek poznaje u Hofferów Tosię. Nowa koleżanka wyraźnie podoba się młodemu Bergowi – razem uciekają z nudnej kolacji. Tosia zaskakuje go totalnie, gdy odpala skręta z marihuaną. Franek nie potrafi odmówić intrygującej dziewczynie!

 

3110

Środa, 21.10.2020

Jarek i Michel krzywdzą ludzi?! Szpital odmawia Jarkowi współpracy. Matka Piotrusia ma żal do Berga, że zrobił krzywdę jej śmiertelnie choremu synkowi. Jarek ma ogromne wyrzuty sumienia… Tymczasem Michel bez przerwy dostaje od Magdy sms-y z prośbą o spotkanie. W końcu Gawriłow ulega. Rozmowa z dziewczyną kończy się dramatem! Robert porywa syna?! Robert wychodzi z pracy mimo zakazu szefa – musi być na meczu syna! Na miejscu Tadeusiak spotyka byłą żonę. Zdenerwowana Olga krzyczy, że nie wolno mu zbliżać się do Stasia! Robert nie słucha - woła synka do siebie. Mały chętnie wsiada do auta taty. Odjeżdżają z piskiem opon! Franek i Tośka wagarują i… się całują! Franek z Tosią postanawiają urwać się na wagary. Dziewczyna znowu przejmuje inicjatywę i zaprasza młodego Berga na… rolki. Ich wspólna zabawa kończy się namiętnym pocałunkiem! Tymczasem Joanna przekonuje Gabrielę, żeby dała synowi szansę. Niestety, dobre chęci matki unicestwia sam Kordian…

 

3111

Czwartek, 22.10.2020

Robert na dnie – nie ma już po co żyć! Robert zostaje wydalony ze służby - z agresją rzuca się na szefa! Potem dowiaduje się od Olszewskiej, że sąd w trybie natychmiastowym odebrał mu prawa rodzicielskie. Tadeusiak nie ma po co żyć - kompletnie pijany łyka wszystkie leki psychotropowe jakie mu pozostały… Kuba dostał się do konkursu – docenia moc pigułek Pauliny! Kuba - naszprycowany neurodopalaczami od Pauliny – i Marcel dostają się do konkursu głównego! Brzozowski dziękuje koleżance, która też przeszła sito eliminacji. Cała trójka chce świętować sukces. Paula ma na tę okazję nowe pigułki, a chłopcy piwo. To nie może skończyć się dobrze… Czy Michel zrozumie, że Magda nim manipuluje?! Bruno próbuje przekonać Michela, żeby uważał na Magdę – według niego dziewczyna nie jest szczera. Gawriłow nie przyjmuje tego do wiadomości - obiecał dziewczynie, że na dzisiejszej rozprawie będzie jej bronił! Kiedy Michel zjawia się przed sądem, zauważa swoją wybawicielkę podwożoną przez… bandytę, który go więził!

 

TEKST TVN


BRACIA COLLINS BIORĄ SIĘ DO ROBOTY
Następny artykuł:

BRACIA COLLINS BIORĄ SIĘ DO ROBOTY

tvnpix